G20 vs PK950 nie mogę sie zdecydować

tbasta

New member
Mam problem z podjeciem decyzji
Za LG przemawia wygląd , za Panasoniciem czerń. cena obu podobna .
Który z nich bedzie miał lepszy obraz, ostrzejszy wyrazisty , naturalny
Prosze podpowiedzcie który..
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Panasonic ma lepszą czerń, ale sd lepiej wygląda na LG PK950 i w/g mnie ma bardziej naturalny obraz.Poczytaj wady i zalety obu modeli.Mam i polecam Lg.
 

tbasta

New member
znam zalety i wady obu i dlatego mam problem.

Wiem że czerń jest najbardziej odpowiedzialna za ostrosc i rzeczywistosc obrazu a obraz jest najważniejszy, z drugiej strony wyglad LG , moze w takim wypadku bwybrać C7000 ?
 

Kilt

New member
Obraz albo wygląd? W tej klasie cenowej bedziesz musiał iść na kompromis ;-)
Ze swojej strony mogę dodać (od wczoraj jestem szczęśliwym (jeszcze ;-)) posiadaczem 50V20), że sygnał SD analogowy z mojej kablówki, oglądany z odległości 3-3,5 metra to ... bajka. Na większości interesujących mnie kanałów telewizyjnych obraz wygląda jak HD, a nie jak SD. Divx'y też wyglądają bardzo dobrze. Widać, że algorytmy skalowania i obróbka obrazu jakie zastosował Panas są bardzo dobre, tak jak napisał kiki. O DVD i BD nie ma co się rozpisywać.
A wygląd? ... Mi się podoba ;-)
 

Lasica

New member
Jak ktoś ma dylemat miedzy tym czy wybrać TV ze względu na wygląd, a nie jakoś obrazu to pozostawiam to bez komentarza i nie ma tutaj co takiej osobie radzić, bo to szkoda czasu.

Mam pomysł:

Może atrapę jakąś kup z czarnego marmuru wykładaną diamentami?

Na pewno się będzie super prezentować.
 
Ostatnia edycja:

tbasta

New member
Jak ktoś ma dylemat miedzy tym czy wybrać TV ze względu na wygląd, a nie jakoś obrazu to pozostawiam to bez komentarza i nie ma tutaj co takiej osobie radzić, bo to szkoda czasu.

Mam pomysł:

Może atrapę jakąś kup z czarnego marmuru wykładaną diamentami?

Na pewno się będzie super prezentować.

Typowy warszawiaczek z ilorazem inteligencji Neardeltalczyka
Nie chodzi mi o wygląd vs obraz. Tylko o porównanie jakosci obrazu tych obu TV. Czy jest to znaczna różnica. A to że podoba mie sie bardziej LG to inna bajka . Paniała Lasiczka :)
 

Kilt

New member
znam zalety i wady obu i dlatego mam problem.

Nie widzę problemu. Zrób tabelę, z jednej strony plusy, z drugiej minusy i wybrać ten TV, który ma mniej minusów. Ja czasami tak robię i jeszcze nigdy nie żałowałem wyboru ;-)
Nie ma TV idealnego, a już na pewno nie w tej cenie. Trzeba wybrać mniejsze zło :)

Aha, Panowie ... tylko bez inwektyw. Starajmy się utrzymać wysoki poziom forum.
 

Prezes59

New member
Mam problem z podjeciem decyzji
Za LG przemawia wygląd , za Panasoniciem czerń. cena obu podobna .
Który z nich bedzie miał lepszy obraz, ostrzejszy wyrazisty , naturalny
Prosze podpowiedzcie który..
tbasta 5 miesięcy temu mialem dokładnie ten sam problem ...i nawet zamówiłem srebrny G20ES i PK950 .Wybrałem LG dlatego ,ze obraz wg. mnie lepszy ,wygląd zdecydowanie lepszy, wyposażenie bez porównania lepsze (oczywiście TV droższy niz Panas)Dzisiaj po 1100 godzinach jestem super zadowolony i współczuje tym którzy muszą wybierac..
 
Do góry