G20 czy D25

tao822

New member
Witam chce kupic TV mam do wyboru albo 50 cali G20 lub 42D25 poczatkowo chcialem plazme ale naczytalem sie o zielonych duszkach i utracie czerni w panasonicu oraz ze mimo ze to nowy typ tv to sa powidoki zalamalo mnie to. tv ma byc tylko do telewizji mam pakiet hd z polsatu oraz kanaly ze SKY uk. Pokuj mam nasloneczniony a odleglosc 3m. Ogolnie D25led jest tanszy ale nie wiem co lepsze a bardzo malo jest na temat D25 na forum
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Witam chce kupic TV mam do wyboru albo 50 cali G20 lub 42D25 poczatkowo chcialem plazme ale naczytalem sie o zielonych duszkach i utracie czerni w panasonicu oraz ze mimo ze to nowy typ tv to sa powidoki zalamalo mnie to. tv ma byc tylko do telewizji mam pakiet hd z polsatu oraz kanaly ze SKY uk. Pokuj mam nasloneczniony a odleglosc 3m. Ogolnie D25led jest tanszy ale nie wiem co lepsze a bardzo malo jest na temat D25 na forum

Jesli tv mam być tylko do oglądania kanalow tv to bierz smiało G20 a jak chcesz być pewny co do no ghoust to tv vt20 42inch szybki panel praktycznie brak zielonych straszydeł co do powidokow przy zwyklym ogladaniu praktycznie nie do załwarzenia.Swoją drogą dam ci radę jezeli jestes cierpliwy wait z pol roczku GT30 bedzie miał jeszcze szybszy panelem od vt20 never more ghoust to bedzie juz pewniak co do tego:bober:
 
Ostatnia edycja:

Cichy123

New member
Ja widzialem obok siebie 42D25 oraz 42GT20 i choc sercem jestem za plazma to z ktorejkolwiek strony bym nie patrzyl, obraz lepszy na D25....
Wyrazniejszy, dokladniejszy, czern bardzo ladna. Moze zapuscili taka reklamowke, ale obraz byl pieknie nasycony (nie przesycony) kolorami a przedmioty w cieniu byly widoczne lepiej, wyrazniej jak na plazmie.

Nie mowiac juz ze pobor pradu bedziesz mial 3 razy wyzszy plazmy'50 do 42D25.
 

Legons

New member
Ja widzialem obok siebie 42D25 oraz 42GT20 i choc sercem jestem za plazma to z ktorejkolwiek strony bym nie patrzyl, obraz lepszy na D25....
Wyrazniejszy, dokladniejszy, czern bardzo ladna. Moze zapuscili taka reklamowke, ale obraz byl pieknie nasycony (nie przesycony) kolorami a przedmioty w cieniu byly widoczne lepiej, wyrazniej jak na plazmie.

Nie mowiac juz ze pobor pradu bedziesz mial 3 razy wyzszy plazmy'50 do 42D25.


Chyba w sklepie musiales ogladac. Tam zawsze LCD wypada lepiej, a w domu gdy zgasna swiatla juz tak kolorowo nie jest.
 

don111

Banned
Witam chce kupic TV mam do wyboru albo 50 cali G20 lub 42D25 poczatkowo chcialem plazme ale naczytalem sie o zielonych duszkach i utracie czerni w panasonicu oraz ze mimo ze to nowy typ tv to sa powidoki zalamalo mnie to.
też bym się załamał czytając takie głupoty
na Panasonicu nie będziesz widział żadnych powidoków z normalnej odległości, chyba że na zmianę będziesz oglądał tvp1 i tvp2 przez bite 10h
green ghosting wygląda źle tylko na filmikach, na żywo praktycznie nie do wychwycenia
co do czerni to nawet jeśli by się to potwierdziło w co wątpię, to po skoku jasności i tak będziesz miał lepszą niż na LCD
 

broda1725

New member
Bez reklam
Polemizowałbym i to mocno.
Jestem ciekaw czy podczas akcji w filmie np. "Sin City" zauważałeś ten green gh. ? bo ja przy normalnym ogladaniu, mówię tu o normalnej odległości np tak jak u mnie czyli 42" 2-2,5m to nie zauważam na żadnym filmie B/W a tym bardziej w kolorze. No chyba że lubisz oglądać filmy z lupką przed ekranem. Cóż za przyjemność, radość jak w kinie:bober:.

Witam chce kupic TV mam do wyboru albo 50 cali G20 lub 42D25 poczatkowo chcialem plazme ale naczytalem sie o zielonych duszkach i utracie czerni w panasonicu oraz ze mimo ze to nowy typ tv to sa powidoki zalamalo mnie to. tv ma byc tylko do telewizji mam pakiet hd z polsatu oraz kanaly ze SKY uk. Pokuj mam nasloneczniony a odleglosc 3m. Ogolnie D25led jest tanszy ale nie wiem co lepsze a bardzo malo jest na temat D25 na forum
A co do ciebie kolego to napierw zadam ci pytanie czy widziałeś plazme w domu jak pokazuje obraz ? czy widziałeś gg na własne oczy, zauważyłeś jakąś utrate czerni skoro nie masz tv ? czy te powidoki ?. Wszytko te pierdoły o tym to piszą sami hipochondrycy PDP, oglądają filmy przez lupkę z 10cm i szukają dziury w całym, zadam tylko pytanie po co ? przecież jak już kupił tv to powinien się cieszyć telewizorkiem a nie szukać wad wtedy. Co za głupota.

Prosta zasada, kupujesz tv do oglądania telewizji(HD)czy filmów dvd(BR) kupujesz plazmę, lub kupujesz LCD go używania go w 80% do gier i kompa i oczywiście po to aby pochwalić się przed sąsiadem jaki to mamy super, ekologiczny, nowoczesny naszpikowany elektroniką jak Tupolew sprzęt z super oświetleniem LED gdzie czerń jest czarniejsza niż smoła a biel niż zeszłoroczny śnieg. No i oczywiście jest wtedy lans :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry