G15E vs G10E vs S10E

Messik91

New member
Mam zamiar kupic nowy telewizor. Wybralem juz miedzy LCD a plazma ( mam nadzieje ze moj wybor jest trafny) Wybralem rowniez Panasa bo spotkalem sie z opiniami ze sa najlepsze na tle konkurencji. I teraz rodzi sie pytanie jaki model wybrac. Poszukuje cos za ok 4000 tys +/- 1000 tys. TV najczesciej jest ogladany wieczorami a jak w dzien bedzie za jasno to zalozy sie zaluzje takze to nie jest problemem. Sygnal to Cyfra+ i Polsat z naziemnej ( F1 ). 84 % to bedzie zwykly obraz z satelity, 15 % HD, 1% Polsat. I teraz znowu pojawia sie problem czy warto dolacac do wyzszych modeli ktore maja tam jakies bajery z ktorych za pewne nie bede mogl z korzystac. Prosze o pomoc jaki model wybrac, a moze u innego producenta albo w ogole z innej beczki i jakis dobry LCD. Czekam na propozycje. 46 cali, dzieki.

Pozdrawiam Krystian
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=41030To są dwa modele Panasonica stojące obok siebie.
006_P1190542.JPG


Czerń testowa - nie zauważono różnic co do jakości tego elementu.
008_P1190544.JPG
 

Messik91

New member
Nie wiem czemu ale nie moge wejsc w twoj link i nie za baredzo wiem jakie tv porownujesz. A mozesz cos wiecej sie wypowiedziec? Co warto kupic pod takie uzytkowanie tv? Dzieki
 

yaneq

New member
Bez reklam
Messik91 napisał:
Nie wiem czemu ale nie moge wejsc w twoj link i nie za baredzo wiem jakie tv porownujesz. A mozesz cos wiecej sie wypowiedziec? Co warto kupic pod takie uzytkowanie tv? Dzieki

aktywuj pełne konto na tym forum. chociaż na miesiąc. są dobre testy modeli S i G. generalnie test porównawczy przeprowadzony przez Kiki'ego wypadł lepiej na korzyść S10. poczytaj, popytaj a będziesz mądrzejszy o dokonasz właściwego wyboru.

Kiki: a co z testem porównawczym poboru prądu. obiecałeś! :)
 

Messik91

New member
OK czyli lepiej tanszy S10E a co jesli chodzi o inne tv? Sa jakies na ktore warto zwrocic uwage, dolozyc do S10E?

btw jak aktywowac? Cos tam aktywowalem.:oops:
 

yaneq

New member
Bez reklam
http://hdtv.com.pl/forum/payments.php

wiesz. na tym formu jestem jakiś czas, ale żaden ze mnie weteran. wiele osób pyta o tv i uzyskuje odpowiedzi. generalnie powinieneś przedstawić warunki jakie masz w związku z kupnem tv i jakie masz w pokoju w którym chcesz go umieścić. wtedy można kombinować dalej. ja byłem od samego początku nastawiony na lcd, jednak po poczytaniu tego forum, informacjac jakie znalazłem oraz dzięki opiniom ludzi kupiłem jednak plazmę. do tej pory nie żałuję, plazma za 2700 zł 42 cali przy moich warunkach to bajka. cudów nie ma, ale jest dobrze. w tej cenie nic lepszego nie kupisz. genralnie kiki podał ci link do porównania s10 z g10. nie powinieneś się tylko i wyłącznie nim wzorować, ale powinien to być jakiś wyznacznik, drogowskaz. no jak chcesz i jak ci odpowiada. ja stwierdziłem, że nie będę przepłacać skoro i tak w przeciągu 7 lat telewizor pewnie znowu zmienie. z s10 jestem zadowolony. g15e bym sobie darował od razu, bo ma trochę bajerów z których pewnie nie skorzystasz. tak więc powinieneś rozważyć z modeli tytułowych s10 i g10. takie moje zdanie.
 

Messik91

New member
tzn warunki to chyba nie problem bo salon mam ok 50 m2 (ale raczej nie ma duzej odleglosci od tv - od 2 do 5 m) i jak sobie uloze tak bedzie ok, sklaniam sie do 46 cali bo to chyba zloty srodek cena/jakosc. Jedyne czego nie ma s10e to rozdzielczosc obrazu ruchomego w stosunku do g10.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tam masz testy i porównania G10, S10 , V10 - wystarczy że zalogujesz się w klubie HDTV.
024_P1200556.JPG


Z modeli 50" do tak dużego pokoju to model Samsunga 50a756 - tym bardziej że jest w Twojej klasie cenowej.
 

Messik91

New member
czyli mam rozumiec kiki, ze powinienem wybierac miedzy modelami panasa i raczej do modelu S10e. To moze czy jest cos innych producentow co warto kupic za podobne pieniadze do S10E?

Nie ukrywam ze oczekiwalem pomocy akurat pod moje potrzeby. Ze glownie zwykly sygnal satelity, malo hd itd i myslalem ze ktos mi powie: " nie kupuj tego bo i tak nie bedziesz widzial roznicy przy twoim uzytkowaniu, wez xyz i zaoszczedz kase" :D

EDIT juz zaplacilem czekam na dotpay :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry