Funai

zajcu89

New member
Witam.

Na forum nie ma za dużo informacji o interesującym mnie produkcie.
Potrzebuję telewizor, sporadycznie używany do oglądania filmów z komputera (przez HDMI), nie mam za dużego budżetu, max 1200zł. Pomieszczenie z tv jest małe, odpowiednim wyborem do niego było by coś pomiędzy 22-26 cali.
Byłem dziś w sklepie, i bardzo przypadły mi do gustu obrazowo telewizory funai, nie wiem czy to kwestia ustawienia przez pracowników czy moje subiektywne odczucia, czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się jakoś na temat ich jakości, nie powalają na kolana parametrami, ale jak to jest z tym, nie papierkowymi danymi.
W sklepie oglądałem takie modele jak:
Funai M26BB i LH850M
W necie można dorwać również taki model jak: LH7-M32BB w cenie do 1200zł
Proszę podpowiedzcie coś bo już ponad tydzień siedzę i nie mogę nic zdecydować.
Może lepiej LG 32LD350 lub LG 32LD450, albo LE32C450
Proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każda cena zawsze się bierze z czegoś.
W tej klasie cenowej masz dobre , nowe i sprawdzone - panasonica lcd 32 C2 lub U 2.
Funai - miałem jednego i wystarczy.
Ale oczywiście wybór należy do Ciebie.
 

kryss

New member
jak za te pieniądze to funai nie taki tragiczny :) ale jeśli już to LH8. z tych co napisałes brałbym c450 chyba ze pod kompem sporo to wtedy ld350 -tanie full hd
 

zajcu89

New member
Dzięki koledze 'kiki' już prawie zdecydowałem się na PANASONIC TXL32U2E, jeszcze mam jedno pytanie czym się różni ten model od modelu Panasonic TX-L32U2 co daje ta literka "E". Chce zamontować telewizor na wysokości około 150cm na rogu, jakie mocowanie do ściany byłoby najlepsze do tego tv i czy jest możliwość zamontowania go 'w rogu'. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 
Do góry