Funai

mirekwr1

Member
Witam!
jestem użytkownikiem TV LCD 2717 HD ready marki Funai. Mimo ubogiego wyposażenia, tudzież takiego menu, uważam, że jest to całkiem przyzwoity sprzęt za niewielką, relatywnie, cenę. Do najwiekszych minusów zaliczyłbym kompletny brak regulacji dźwięku, poza regulacją głośności i wyciszeniem (Mute). Wszak dziś regulacja barwy dźwięku i efektu rozszerzenia bazy stereo to standard nawet w małych telewizorach CRT. Drugą, poważniejszą dla mnie bolączką, jest brak mozliwości ustawienia rozmiarów obrazu bez względu na format nadawanego sygnału. Jestem abonentem TV kablowej i kilka programów z oferty operatora (m.in. TVN i programy paczki Discovery) wymagają każdorazowego ustawienia formatu innego, niż 4:3. I o ile w przypadku TVN jest to sytuacja jednorazowa (do momentu zmiany kanału, oczywiście), to już w przypadku programów paczki Discovery po każdej przerwie reklamowej obraz wraca do formatu 4:3. jest to dość irytujące, przydała by się opcja ustawienia formatu "na twardo" zgodnie z wolą użytkownika. Może ktoś ma już jakiś sposób na tę "przypadłość", np. jest taka możliwość z poziomu menu serwisowego? Chętnie wysłucham wypowiedzi na temat telewizorów LCD marki Funai i, rzecz jasna, podzielę się również swoimi "doświadczeniami". Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji użytkowników Funai i nie tylko...
 

median

New member
Ja na towim miejscu bym sobie darowal taki telewiozr. Ceny konkurencji lepszej konkurencji nie sa wcale duzo wyzsze nawet bardzo podobne.
 

edithka

New member
Funai D 2726

Mam podobny problem z Funai'em. Też jak przełączam kanały to na niektórych ustawia się 4:3, mimo, że ja ustawiłam coś innego. W innym temacie na tym forum wyczytałam, że to wada tv...
 
Do góry