Funai Lcd 32 cale co wiecie o nim?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
odpuść. Poczytaj wątki tych którzy zwracali je ze wstydem.
Odpuść . Lepiej weż na raty - i dopłać JVC 32 a 61
pozdrawiam
 

AndziaV

New member
Dziekuje kiki

Juz zwróciłam , faktycznie ten lcdek jest do niczego, same kłopoty tylko z nim były, teraz szukam czegos co zmiesciloby sie w cenie do 1000euro i żeby można było bez kłopotów podłączyc do cyfry +. Moze cos mi polecisz bo widze ze jestes tu expertem...pozdrawiam serdecznie.
 

mirekm11

New member
Hi AndziaV !!!!. Pochwal się, w jakim sklepie kupiłaś ten LCD TV, w którym bezproblemowo przyjęli Ci z powrotem telewizor ? Jak rozumiem otrzyłałaś z powrotem gotówkę. Rewelka, tylko tam kupować !!!!!
 

AndziaV

New member
Kupiłam go w Niemczech w ToomMarkcie i zwróciłam bez problemów...nie rozumiem dlaczego takie zdziwienie...przeciez w Polsce też chyba nie ma z tym problemów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w klasie do 1000 euro - możesz spokojnie sięgać po :
32 Sharp BV 8
32" Panasonic LX 60 / LE 60
32" JVC a 61
32" LG Lx 2
32" Samsung r 71/72
====================
Tu znajdziesz spokojnie swojego wybrańca.
i musisz być zadowolona.
pozdrawiam
Krzysztof
 

mirekm11

New member
Szkoda, że nie w Polsce. Pewnie poszłaś i powiedziałaś, że jest niesprawny i to wystarczyło. U nas w sklepach nie ma tak lekko, albo go naprawiają, albo wymieniają na inny egzemplarz lub inny model z dopłatą. Zwłaszcza, że trzeba by było trochę zachodu aby udowodnić sprzedającemu wadę, która u Ciebie wystąpiła, a z opisu wina nie koniecznie leży po stronie telewizora. W indywidualnych przypadkach można otrzymać pieniądze z powrotem, z reguły po ciężkiej walce. Napisałem, ponieważ sam byłem zainteresowany tym telewizorem, ale odpadł z powodu jeszcze jak dla mnie zbyt słabego kontrastu (1000:1), aczkolwiek ma kilku-stopniową regulację mocy lampy, co może pomóc w oglądaniu po ciemku. Interesujący mnie obraz z anteny jest taki sam jak w większości telewizorów LCD za 3000-4000 zł, czyli nie najlepszy, ale przy słabym sygnale nie było pikselozy, a w niektórych innych była. W ten weekend widziałem je w cenie podobnej jak u Ciebie za 1899 zł w MM Wrocław Bielany, to chyba rekord świata w stosunku do tego telewizora. Tym bardziej śmieszy mnie fakt innej promocji w Euro RTV-AGD, którą widziałem w piątek na ten sam telewizor. Tam przecenili go z 4500 zł na 2999, czyli zaoszczędzasz 1500 zl !!!!!. He, He, He. Moje odczucie: bardziej jest to żałosne niż śmieszne. Dziwi mnie fakt, że telewizory LCD Funai są tak niedobre jak mówicie. Myślę, że każdy kupujący cokolwiek większego najpierw sprawdzi w Internecie co jest to warte, zwłaszcza w stosunku do mało znanej firmy w produkcji LCD, jaką jest Funai. A oni ostatnio (2005/2006) zainwestowali 400 mln dolarów w kooperację z dużym Tajwańskim producentem paneli LCD
( www.funaiworld.com/company/press/2006/img/060215.pdf ).
Nawiązali także współpracę z Thomsonem (2005) odnośnie telewizji cyfrowej
( www.funaiworld.com/company/press/2005/img/050119.pdf ).
Widać, że chcą uszczknąć dla siebie część potężnego rynku telewizorów LCD, które każdy z nas wcześniej lub później będzie miał w swoim domu. Myślę, że nie da się tego osiągnąć produkując buble jednocześnie nie będąc renomowaną marką , dlatego dziwię się i nie rozumiem, zwłaszcza, że firma ma raczej dobrą opinię co do niezawodności sprzętu.
Inna sprawa to, że tak niskie ceny tego telewizora na pewno „psują rynek” innym producentom TV-LCD, bo mniej zarobią. Z punktu widzenia klientów, tak trzymać, czekamy na dalsze obniżki cen telewizorów LCD i na tanie źródła sygnału HDTV.
 

AndziaV

New member
Witam

Tak do końca to ta firma nie jest taka zła. Jakiś czas temu (na początku roku) kupiłam Lcd Funaja 20 do sypialni i jestem z niego zadowolona (nawet niektórzy znajomi co mają Lcd markowych firm byli zaskoczeni że za taką sumę 269 euro kupiłam taki tv) Dlatego skusiłam się na funaja 32 ale niestety nie był tak dobry jak myślałam ( moze poprostu mój okazał sie jakiś feralny). Ale tak już mam że jak raz mi coś nie podpasuje to drugi raz nie sięgam po to. A jeśli chodzi o zwrot to tutaj mam na to 14 dni, bo przecież mam prawo być nie zadowolona z dokonanego zakupu. Mój zwróciłam po tygodniu( najpierw zadzwoniłam do infolinii i tam mi zaproponowali ze albo przesyłam im do naprawy bezpłatnie albo zwracam do sklepu) wybrałam to drugie...Dziwię się że w Polsce są z tym kłopoty... Pozdrawiam serdecznie...
 

Siasiek

New member
Funai

Słuchajcie
Mówcie co chcecie, mi telewizor dzila jak szalony.
Ani razu sie nie zepsół . Może moj telewizorek jest wyjątkowy ale myśle ze to właśnie wasze tv są trefne :D

Pozdro
MR. J :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry