Full HD TV a gry z komputera PC

cezy001

New member
Jestem zatwardziały PC-towcem i konsole mnie nie interesują. Rozważam zakup 46 cali LCD Full HD ale taki żebym mógł oprócz oglądania TV pograć w gry z PC. Próbowałem poczytać o tym jak TV w full HD radzą sobie z sygnałem z komputera i nie do końca rozumiem. Widziałem, że niektóre mają wejście PC, ale czytając dalej okazuje się, że maksymalna rozdzielczość, którą obsługuje to 1380X720 (czy jakoś podobnie).

Jak to właściwie jest? Czy ktoś może poratować jakimś linkiem gdzie można o tym poczytać?

Czy są jakieś modele które wyświetlą pełne 1920X1080. Czyli faktycznie pracują jak monitor LCD o takiej rozdzielczości natywnej.

Jakie konkretne modele polecacie?

Pozdrawiam

Cezy
 

Hotest

New member
Czesc

Bylem do wczoraj uzytkownikiem Samsunga F71 ktory pracuje w Full HD.
Mialem podlaczonego go do komputera i rowniez sobie troszke pogralem.

Gry typu Company of Heroes czy F.E.A.R na 1920x1080 wygladaja miodnie - pelna rewelacja.

PS

Do takiej rozdzielczosci zalecam minium 8800GTS jako grafike.

Pozdrawiam
 

Hotest

New member
Nie zgodze sie z tym co BoDeX tam napisal ze Samsung F po VGA ma tylko 1280x1024. Dziala i to bardzo dobrze w 1920x1080.

BTW probowalem rowniez Sharpa XD1 w polaczeniu z moim kompem i Samsung do mnie przemowil bardziej
 

cezy001

New member
BTW probowalem rowniez Sharpa XD1 w polaczeniu z moim kompem i Samsung do mnie przemowil bardziej[/quote]

A w jaki sposób podłączasz grafikę do telewizora?
 

Cezarh

New member
Witam, jestem takze zatwardzialym PCtowcem. Katuje ostatnio RPTV Sony 55a2000 po DVI->HDMI w 1920X1080. Gralem na razie w BF2 i WoW'a. Kopara opada przy takiej rozdzialce i 55 calach ekranu. Mam GF6800GT ktory ledwo zipie ale jeszcze daje rade... rzeczywiscie warto zainwestowac w 8800... Do grania tylko FullHD. Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Hmm rozumiem, że pulpit macie w 1920x1080, a gry w jakich rozdzielczościach?
 

Hotest

New member
Jak najbardziej w 1920x1080 ;) Chociaz nie wszytskie chodza w takiej rozdzialce. Do tej pory tylko i wylacznie Need for speed nie dziala mi w full hd
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli można wiedzieć to jakie macie sprzęty że np bf2 chodzi w takiej rozdziałce :O
 

Hotest

New member
Intel Core2Duo E6600 na Intel BX975XBX "Bad Axe" + 4GB GeiL DDR2 800MHz, 500GB, GF8800GTX 768MB (poki co single) + SB X-Fi itd... ;)

PS

Mialem przez pewien czas monitor della 30" z rozdzialka 2560x1600... niektore gry sie tam pocily ;) ale przy 1920x1080 nie ma problemow z zadna
 
Ostatnia edycja:
Do góry