Full HD 32"

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy jest jakiś telewizor 32" z FULL HD"? Chciałbym kupić taki 32" do PS3. A jak nie ma, a zapewne tak właśnie jest, to jaka jest najtańszy warty zakupu 37" Full HD? Nie muszę teraz kupować. Więc może poczekać aż stanieje Sharp 37XD1E.

P.S.
Sorry za dwa posty, ale jak się je usuwa? Nie wiem dlaczego mi się dwa, zamiast jednego zrobiły.
 
Ostatnia edycja:

kuba380

New member
sam chce sobie kupic tv pod ps3 ale kupie najprawdopodobniej sharpa32 rd2e nie jest to Full HD ale jest bardzo dobry 100Hz i uwazam ze wystarczajacy jest taki tv!i koszuje okolo 4500zl spokojnie mozesz go kupic i napewno bedziesz zadowolony!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kłóciłbym się . telewizor ma być do gier , więc nie musisz zostawiać granicy bezpieczeństwa dla sygnałów SD.
Ja bym został przy 37 XD1
 

helper

New member
Jedwym,

Sharp na rynku japońskim posiada model LC32GS (full HD) ze średnim kontrastem 2000:1. Model ten ma pojawić się w Europie niestety dopiero około 09.2007.
 

Xardas

New member
''kłóciłbym się . telewizor ma być do gier , więc nie musisz zostawiać granicy bezpieczeństwa dla sygnałów SD.''

czyli 100Hz bardziej dla SD a czy ma to jakies znaczenie przy Pc/Xbox360 ??

[ zastanawiam sie nad LCD wlasnie do Pc/Xbox360/DVD , moze pozniej hd dvd -- kiedy premiera nowego sharpa x20(chyba) - 37-42 cale - ciekawe jaka bedzie cena, moze spadnie jeszcze XD1 - w miedzy czasie czekam na testy kikk'ego]

Brakuje mi w nowych Samsungach czasu reakcji na poziomie 4-6 ms -- gdyby tak polaczyc zalety LCD sharpa i samsunga wtedy by bylo idealnie

za samsungiem przemawia podobno lepsza czerń i wspolpraca z pc - za sharpem: 4ms , 100Hz -- co do konsoli , pieca , dvd ?
Samsung R/M czy Sharp Rd/Xd - oto jest pytanie :)
 

jedwym

Klub HDTV.com.pl
vip
A cena?

helper napisał:
Jedwym,

Sharp na rynku japońskim posiada model LC32GS (full HD) ze średnim kontrastem 2000:1. Model ten ma pojawić się w Europie niestety dopiero około 09.2007.
Ja mogę poczekać, tylko jaka będzie cena? Niektórzy mówią, że 32 cale z Full HD może być drogie. Chyba w Japonii kosztuje około 150 tysięcy jenów, czyli chyba 3500 złotych. Tylko u nas pewnie będzie droższe, niż w Japonii.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Xerdas - tu się nie ma nad czym zastanawiać.
Prezentacja w domu Twoim wszystko Ci wyjaśni i nie będziesz w stresie .
 
Do góry