ful hd z jakiej odleglości widać

ridick8

New member
przy tv 42 cale z jakiej odległosci zobacze róznice miedzy ful hd a hd redy:eek:k: i czy jest to jakaś znacząca roznica. pod uwage biore panasapy80 ipv80 sygnal z cyfry i dvd odległosc z której będe oglądałtv 2,5 metr a do 4,5 metra modele tv są ostateczne.zastanawiam się tylko czy brać hd redy czy ful hd
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Oba model są bardzo dobre.
Rożnica w cenie to około 1000zł..... Rożnicę w obrazie powinieneś zobaczyć z odległości 2m i mniejszej oczywiście. Oczywiście jest to wartość względna.

Który wybrać... jeżeli masz kasę bierz PY80, ale jeżeli chcesz zaoszczędzić te 1000zł to PV80 to też bardzo dobry TV i będziesz z niego zadowolony!!!
 

ridick8

New member
a jak to sie ma po podłaczeniu blu ray .do hd redy i ogladania z odległości 4m jest to moja ulubiona pozycja od tv. i to samo pytanie do ful hd.... czy zobaczę różnice:confused: w jakości obrazu.bo w sumie parametry obu modeli są podobne poza rozdzielczością na korzyśc py80 i kontrastem za to ceną i zurzyciem pradu za pv80 i tu mam dylemat:roll: bo jeżeli z tej odleglosci 4m nie zobaczył bym rożnicy to wybór byl by prosty.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
po podłączeniu ekranu 42 cale do blu-ray i oglądniu z odległości 4 m -to zaczyna rosnąc apetyt na projektor.... i nie wiem czy zmieni tu cokolwiek fakt czu ekran jest hd ready czy full hd
 

timonek

Member
Bez reklam
Witaj z 4 metrow to juz 50cali to malo a ceny wiekszych to juz szkoda mowic wiec tylko projektor a raczej malo prawdopodobne zeby ktos zobaczyl roznice miedzy hdrady a fulhd z 3metrow a co mowiac z 4metrow co piszesz tu nie ma co sie zastanawiac przy takich odleglosciach szkoda przeplacac za fulhd a jeszcze do tego wiecej pobieraj energi
 

ridick8

New member
po tych radach i po paru porownaniach w sklepach stwierdziłem że wezme 46 lub 50 cali ale kosztem ful hd w sumie cyfra i inne platformy nadaja w hd redy a dla samego blu raya tez mi wystarczy hd ready wole większy ekran moze macie jakiegos faworyta do 4 koła plazma i tylko plazma
 
Do góry