fujitsu siemiens i plazma samsung

olinka22zzr1400

New member
Witam serdecznie :)
Mam nadzieje, ze tutaj w koncu znajde odpowiedz na moj problem..w sumie przegladama juz watki na tym forum i znalazlam jeden bardzo zblizony do mojego problemu, ale niestety odpowiedzi tam nie znalazlma..dlatego prosze o w miare szybka pomoc z waszej strony..
hehe zaznaczam, ze jestem laikiem w tych sprawach jak chyba wielu forumowiczow odwiedzajacych HDTV ..
a wiec przechodze do sedna sprawy
chodzi o to ze posiadam laptopa fujitsu siemens amilo pro v 7010 z grafika
ATI Mobility Radeon 9000 i chce go podlaczyc do plazmy samsunga 37" LCD LE37R82B ( posiada on nastepujace wyjscia 1x SCART, 3 x HDMI, antenowe, komponent (Y/Pb/Pr), kompozytowe, 1 x S-video, słuchawkowe, wejście PC, wyjście audio..)
probowalam, sugerujac sie podpowiedziami z podobnego postu (jak wczensije wspomnialam) polaczyc oba urzadzenia kablem hd 15M/M.. nastepnie w laptopie ustawilam plazme jako glowny monitor, a takze maxymalna dostepna rozdzielczosc czyli 1024x768 ( z tego co czytalam to rozdzielczosc, ktora nalezaloby ustawic powinna byc wieksza..ale ja nie mialam takowej dostepnej;/).. w efekcie monitor laptopa zgasl a na plazmie nie pojawilo sie nic..
prosze o pomoc ..co mam w takiej sytuacji zrobic..mam nadzieje, ze znajdzie sie tutaj jakas dobra dusza, ktora mi pomoze ehhe:))
pozdrawiam
 

f0t0

New member
odp

Witam! Jak zalonczas laptopa to zmieniasz w tv ustawienia z kad ma brac sygnal? Pozatym (bo rozumie ze zalonczasz lapa do tele poprzez kabel hdmi) pod ktore zlacze zalanczasz laptopa? bo masz 3szt u siebie Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

olinka22zzr1400

New member
nie.. nie podlaczalam laptopa i plazmy kablem hdmi tylko vga poniewaz tylko takie wyjscie mam w komputerze.. a jesli chodzi o gniazda hdmi to ma jakies znaczenie pod ktore, z trzech dostepnych, sie podepne??
ja mam prosbe..jesli ktos po prostu wie jak podlaczyc te urzadzenia, jakim kablem najlepiej i co ustawic na laptopie i w plazmie niech napisze krok po kroku..tak chyba bedzie najprosciej i najszybciej..:)
z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam;)
 

olinka22zzr1400

New member
boshh noo.. odrazu nikt nie moze mi pomoc??? przeciez tylu was tu jest.. po co w takim razie co niektorzy podaja sie za specjalistow, a nie udzielaja pomocy...;/
 

pawek

New member
Podepnij ten kabelek do tv wybierz zrodlo sygnalu PC. A reszte musisz w karcie graficznej zabardzo niewiem co tam ustawic bo umnie czy podpina laptopa czy pc samo sie dostosowuje.Sproboj ewentualnie po podlaczeniu zresetowac kompa. Spoboj zrobic pare prob z mniejsza rodzielczoscia.
 
Ostatnia edycja:

olinka22zzr1400

New member
ehh no wlasnie chodzi o to, ze tak zrobilam..podlaczylam kabel..w opcjach grafiki ustawilam plazme jako glowny monitor przy rozdzielczosci optymalnej i ekran laptopa zgasl a plazma pomimo tych dzialan nie wykryla laptopa ..niby wszystko teoretycznie powinno dzialac ale teoria mija sie z praktyka.. ;/ poprobuje jeszcze, ale jak to nie pomoze to chyba sie pochlastam..;(( pozdrawiam i czekam na jakies wasze inne sugestie..rady i podpowiedzi..
 
Do góry