Fujitsu-Siemens V40-1 & AMOI LC37AF1E

blazej_t

New member
Witam..

Mam pytanie do osób które użytkują te dwa telewizory, czyli Fujitsu-Siemens Myrica V40-1 & AMOI LC37AF1E. Jakie są wasze odczucia jeżeli chodzi o te telewizory? Jakie wady w nich wykryliście? Co sie wam w nich nie podoba a co podoba? Pytanie kieruję do osób, które są właścicielami w/w TV, do osób, które użytkują je na co dzień. Czy mając jeszcze raz możliwość wyboru wybralibyście te same modele?

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

krytyk

New member
dobrze trafiłeś, mam na chacie i jeden i drugi,
co chcesz wiedziec?
ale niezastanawiaj się i bierz Amoi ! rewelacja, jeden z najlepszych tv na rynku bezapelacyjnie!!!
 
Ostatnia edycja:

bofff

New member
re FSC Amoi do krytyk

czesc blazej
Ktory z dwoch polecilbys do kombinacji tv analog 50%, cyfrowy 20%, DVD 20% i konsola 10%? w szczegolnosci jak z obrazem analog i cyfrowym na Amoi a FSC? z gory dziekuje
 

blazej_t

New member
W takim razie...

cześć bo cześć krytyk

Ok. 3,5 metra do TV, 50% Aster, 20% DVD, 30% XBOX 360. Co lepiej wybrać? Który będzie lepszy? Nie ukrywam, ze Fujitsu kusi mnie większą przekątną. Czy różnica pomiędzy tymi dwoma modelami jest bardzo widoczna? A może jakaś dobra plazma 42"? I jeszcze jedna rzecz - jak patrzę na pobór prądu przez niektóre TV to aż mnie skręca - zachowują się jak tostery :). Jak jest w przypadku Amoi i Fujitsu?

Czy gdzieś w Wawie można obejrzeć te dwa TV?

Aha, i jeszcze jedna rzecz. Posiadam taką zabawkę o nazwie Wiwa 138B do odtwarzania DivX-ów. Czy na tych TV nie będzie za duża pixeloza?
Pzdr
 
Ostatnia edycja:

blazej_t

New member
Nie dublujemy wątków..

Chcemy się dowiedzieć jakie są spostrzeżenia ludzi po tygodniach/miesiącach zabawy akurat z tymi dwoma TV a nie tylko z AMOI.. Tak więc wątek ten poświęcony jest porównaniu dwóch TV konkurencyjnych marek..
 
Ostatnia edycja:
Do góry