Fujitsu Siemens Myrica VQ40-3SU.

ortax360

New member
Fujitsu Siemens VQ40-3SU

Witam .

Fujitsu Siemens Myrica VQ40-3SU.

Znajomy kupił i jestem w szoku !!!! cena 3900 40 cali .8)

X360 podłaczony przez przejsci. vga-dvi HD ( 1360*768, obraz bardzo dobry własciwie perfekcyjny , kolory , ostrosc ,detale szybkosc matrycy wzorowa .( odległosc 2m )

Czern jak w lcd wpada w granatowy odcien ( widoczne w nocy) , KATY BARDZO DOBRE , jak w Panasonicu lx500.

Cyfra + podłączona kablem rgb obraz ok . Najlepiej odbieraią TVN i Canal + 16/9 jak na innych lcd . Mozna normalnie ogladac z odległosci 2.5-4m .

Co ciekawe w instrukcji podaia ze obraz tv o 768 x 576 jest cyfrowo przetwa. do 1366 *768 , ale jakosc nie widac poprawy .

Jutro pobawie sie nim kilka godzin to napisze więcej .

Fajnie wygląda Pip ( lcd ma 2 tunery !!!) .

Jestem pod wrazenie za 3900 zł mozna miec tak dobry lcd i to 40 cali, ktory odbiera lepiej od niejednego Sharpa czy Sony . I ten wygląd cały ALUMINIOWY !.

Link :www.fujitsu-siemens.de/home/products/displays/lcd_tvs/myrica_vq40_3su.html

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bratek

New member
Witam, mam prośbę może napiszesz jeszcze coś na temat tego LCD bo właśnie stoję przed wyborem kupna i interesują mnie wszelkie opinie na jego temat, powiedz mi czy testowałeś go przy podłączeniu z PC ?
 

majkel

New member
Od jakiegoś czasu użytkuję V32-1 z PC poprzez DVI (pośledniej jakości kabelek). Spisuje się rewelacyjnie. Ostatnio materiał HD. O szczególy pytaj na PV.
 
Do góry