Fujitsu P42vha51es

blackjack

New member
witam czy ktos posiada takowa plazme firmy Fujitsu???chcialbym wiedziec o odczuciach w uzytkowaniu one sa teraz w promocji i zastanawiam sie czy kupic niestety nie znalazlem polskich stron z danymi tej plazmy
pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
 

Yaro

New member
Witam!
Od kilku dni posiadam Fujitsu P42vha51es poczytaj moje posty to dowiesz się dlaczego kupiłem ten a nie inny (pioneer) panel.
Yaro
 

paulina86

New member
,plasma p42vha51es

witaj....
tak sie sklada ze posiadam nowa , nie uzywana , nie odpakowana plasme fujitsu p42vha51es....
moglbym Ci ja sprzedac poniewaz mi jest zbędna....wygralem ja ale chce sprzedac.... cena do negocjacji ...
pozdrawiam
icon7.gif
 

Deimos

Banned
blackjack napisał:
witam czy ktos posiada takowa plazme firmy Fujitsu???chcialbym wiedziec o odczuciach w uzytkowaniu one sa teraz w promocji i zastanawiam sie czy kupic niestety nie znalazlem polskich stron z danymi tej plazmy
pozdrawiam i dzieki za odpowiedz
Ta plazma to tylko 852 x 480 - czyli jak do tego będziesz chciał podłączyć w niedalekiej przyszłości jakiś odtwarzacz Blu Ray, lub tuner HDTV to stracisz przynajmniej połowe wrażeń z oglądania.
A kto wie czy nowa platforma, a może i polszmat (który już testuje przekazy HDTV) nie zdecydują się szybko na ten rodzaj transmisji!
Sprzedawcy plazm z tą rozdzielczością o tym wiedzą i kombinują tzw. "promocje" aby się tego jeszcze jakoś pozbyć w przyzwoitej dla nich cenie!
 
Ostatnia edycja:

Yaro

New member
Plazma w/w jest przez Fijitsu produkowana do dziś, nie opowiadaj głupot o promocjach. Nie znasz tego modelu nie oglądałeś jaką jakość przedstawia.
Rozdzielczość to nie wszystko (owszem dla lamerów i kochajacych duże liczby to tak).
W/w panel to najlepsza propozycja jaką widziałem na rynku plazm (a widzę na co dzień dużo), w szczególności do oglądania sygnału z sat np. C+. takiego kontrastu czerni nie proponuje nawet PIONEK za 16000zł. a dlaczego?? Bo ma wyższą rozdzielczość. C+ czyli obraz w PAL-u na ekranach wyższej rozdzielczości niż 852x480 jest mdły, nieostry, po prostu mydełko.
Natomiast odwrotnie, jak podłączysz Humaxa z kanałami w HD, przełączysz w Humaxie na 1080i to Ci kopara opadnie, obraz jest bardzo dobry i widac że to nie PAL. Owszem na ekranach HD obraz 1080i jest niesamowity, ale jeszcze prez min 5 lat 90% emitowanego sygnału bedzie stanowic PAL.
Cena 9000 za ten panel made i japan też o czymś swiadczy. (rozpiętośc cenowa na rynku z gw. PL 7800-9000
 
Do góry