Fuji film 3d w3

abcaa

New member
Witam, dotarł do mnie w/w sprzęt. Interesowało mnie tylko robienie zdjęć jak i filmu w 3D. Wiadomo że nie jest to aparat na miarę oczekiwań, no ale od czegoś trzeba w końcu zacząć. Moje spostrzeżenia są takie:
1. Filmy robione wieczorem nadają się tylko do oglądania w 3D na ekranie tego aparatu, na TV 50' 3D, wygląda to w skali od 1 do 10, daję 4.
2. Zdjęcia wieczorem wychodzą troszkę lepiej, daję 5.
3. Filmy zrobione w dzień, to już zdecydowanie lepsza jakość oglądania na TV, należy tylko uważać aby aparat był w miejscu a reszta się ruszała. Każdy ruch aparatem powoduje niemiłe dla oczu poruszanie się paralaksy. Daję 6.
4. Zdjęcia w dzień wychodzą o dziwo najlepiej ze wszystkiego i tutaj jestem miło zaskoczony, wrażenia bardzo dobre, paralaksa sprawuje się znakomicie. Daję 7.
Ciekaw jestem czy ktoś zakupił Panasonica 3D i jakie wrażenia są z jakości filmu, podczas oglądania na TV 3D, może doczekamy się opinii.
Podsumowując aparat ciekawy, ale to jeszcze nie to czego byśmy oczekiwali, początki są trudne, następne będą o wiele lepsze. Pozdrawiam.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
... ... daję 4.

To jednak aparat z możliwością kręcenia filmu, a nie kamera.
Jako aparat, pomijając 3d, jest śreni czyli przeciętny. Nie dziwią Twoje nieentuzjastyczne oceny.

Ale jest 3d, zdjęcia, porządne .
Filmy, raczej dla entuzjastów jak sam piszesz. :p

Zyczę przyjemności wielu w ogladaniu. :blagam:
 

abcaa

New member
Pytanie do KIKI, może maiłeś to w rękach i robiłeś testy, byłbym twoim klientem, jeżeli by się okazało że wygląda to ok. Z tego co rozmawiałem z Panasem, kamera nie robi zdjęć 3D a szkoda, bo były to fajny kombajn. Nadal brak opinii użytkowników, nawet na zagranicznych forach. Pozdrawiam.
 
Do góry