Forza Motorsport 3

qcom111

Banned
Mnie też demo jakoś strasznie nie zachęciło. Szczególnie widok z wnętrza i te ruchy kierownicą. Na ostrym zakręcie skręca kierownicą tak jakby zmieniał pas na autostradzie :D
 

mataman

New member
Bez reklam
Demo nie pokazuje nic !!!

Po paru godzinach spedzonych z fullem moge powiedziec że forza 3 nie zawodzi. Jest co prawda łatwiej niz w dwójce ale gra wyglada bardzo dobrze, no i model jazdy to bajka. Ilości miodu wylewające sie z ekranu są niesamowite.

Czekam na odpowiedź ze strony GT 5, nie bedzie łatwo to przebić :D
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Moim zdaniem forza3 to najlepsza samochodowka w jaką grałem!! Posiadam kierownicę Microsoftu. Powiem krótko ta gra masakruje każdą inną! Graficznie lepiej niż Forza 2 za to mam wrażenie że jest trochę mniej aut mimo że sporo doszło. Prowadzenie aut to czysta przyjemność, supra dobrze zmodyfikowana rwie nawet na 3 biegu:) Gra daje ogromne możliwości rozbudowy auta, można uturbiać, zmieniąć napęd z FWD na RWD lub AWD, robić swap silnika itd. Wszystkie modyfikacje przynoszą odczuwalne skutki na torze. Gra rewelacyjna, polecam każdemu. Każdy obrót kierownicą przynosi taki sam obrót kierownicy w samochodzie-jest to dosłownie idealnie odwzorowane.

Jeżeli ktoś chce się pościgać, zapraszam na PW prześlę swojego nicka i ustawimy się na jakieś ściganie:)
 

wrx

New member
Bez reklam
Kurcze...
Dlaczego ja nie mialem takich wrazen jak Wy?
W Forza 2 gralem godzinami, spinalem sie, tuningowalem...
Moze 3 ma slabe demo, nie wiem...
Mnie strasznie wciagnal NFS Shift.
A do narzekajacych na model jazdy w NFS powiem, ze roznica w jezdzie np. Subaru Impreza STi a Mitsubishi Lancer Evolution IX jest taka, jak w rzeczywistosci.
Mialem jedno auto, mam drugie.:cool:

Co do kierownicy Microsoftu, to ona zdaje sie nie jest 900 stopni, tak?
Grales kiedys na takiej 900 stopni? Masz jakies porownanie?
 

Xyhu

New member
A więc tak - gra jest kozacka. Najlepsza gierka samochodowa w jaką grałem. :D Zero negatywów - same pozytywy. Wrażenia w Full HD na 37" powalają - szczególnie na trasie w Hiszpaniii... poezja. :D
 

Bambolo82

Banned
Pewnie będą chcieli dodać więcej samochodów, bo jakieś 500-600 sztuk im na chwilę obecną braknie żeby dorównać Gran Turismo 5 :p Oczywiście te DLC jak i wszystko inne na Xbox'ie nie będą darmowe. Grę można jeszcze wzbogacić, ale skoro już za nią gracze zapłacili, no to "ulepszanie" nie będzie za friko. Jakieś 5, 6 lub 10 bryk, których zapewne :rolleyes: nie było możliwości dać od razu teraz będzie można nabyć za 9.99$ (ileś tam MS-punktów). Ach, te DLC...czynią dobroć dla graczy...tak wielką dobroć...:rolleyes:

Albo też pod pojęciem "ciężka praca dla marki Forza Motorsport w 2010" należy rozumieć już prace nad Forza 4.

Pożyjemy zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Dlatego sam uważam, że DLC to wymysł szatana ;)

Ewidentnie jest to wyciąganie kasy. Bardzo sprytne i przebiegłe wyciąganie kasy od dzieci z konsolami.

innym pięknym przykładem tej przebiegłości i chciwości wydawcy (w tym przypadku EA Games) jest Fight Night Round 4.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja za darmo dostalem samochod marki Hyundai,a za dodatek tzw, Świąteczny juz trzeba $$$$$$$$$$$:???:
Faktycznie DLC to zły pomysł( dla nas kupujacych) skoro juz zapłaciłem raz za dany produkt to dodatki powinny byc za friko.A producenci z premedytacja szukaja tylko okazji zeby wyciagnac pieniazki,oferujac dodatki,ktore byly gotowe w momencie ukonczenia gry.
 
Ostatnia edycja:

ronnie86

New member
dla mnie gra dostaje mocne 9+/10 :D przepiękna grafa, model jazdy, tryb cofania - daje sobie reke odciac ze zacznie sie pojawiac we wszystkich nowych grach, nie wiem czy to dobrze czy tez nie, ale dla poczatkujacego na pewno in PLUS ;) gra warta kupna;)
 
Do góry