Focal Utopia III Evo: kolejna ewolucja legendy w serii Scala i Maestro.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz akurat tamten zestaw B&W to była pokazówka jakiejś firmy z USA robiona pod KD.. tyle elektroniki tam było żeby to ogarnąć że głowa boli.. dla mnie wiele kolumn powiedzmy choćby 2,3 razy tańszych to przy tamtym zestawie nie byłoby co zbierać z nich.. coś niebiańskiego.. Ale powiedzmy w tych pieniądzach słuchałem Aid z Makami w stereo i w stereo jednak wolałbym Aidy.. także najlepiej wygrać 6 w lotto wybudować sobie odpowiedniej wielkości dom - następnie zrobić sobie salon do KD i osobno dla stereo i wtedy byłoby najpiękniej.. :) a tak to w moim wypadku trzeba kiedyś na coś się zdecydować .. a na razie cieszyć się życiem :- )

Pawel ale to nie był Gość z przypadku tylko na pewno obryty w tym temacie jak nie powiem co :- ) sprzęt też swoje kosztował..a do tego jak ma się w jednym czasie na porównywanie wielu kolumn , elektroniki i kabli to można dojść do pewnej perfekcji, a tak to ciężko nawet osobom które dość dużo słuchają ... sprzętu.. ja jak na razie jestem zdania że ciężko jest zrobić taki system żeby zagrał idealnie w każdej muzyce.. natomiast już po tylu odsłuchach wiem czego bym nie kupił zarówno z elektroniki jak i z kolumn.. ale to zostawię dla siebie :) Ale jestem zdania tego że kupując odpowiedni sprzęt nawet jeśli w kilku gatunkach muzycznych zagra świetnie, a w kilku innych na niższym poziomie to i tak generalnie wypadnie to na odpowiednim poziomie i będzie użytkownik się cieszył takim zestawem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też wiem czego bym nie kupił i do czego, również zostawię to dla siebie ; )

Paweł, co to był za sprzęt i jaka dokładnie konfiguracja?
Mnie urzekł jeden, leciwy już zestaw oparty na równie klasycznych skrzynkach.
Wstyd się przyznać, ale zapomniałem (chyba z wrażenia) co to były za klocki i kto śpiewał, a śpiewał któryś z zacnych Polskich starszych klasyków.
Coś przepięknego, ciary szły. Sala pełna, spojrzenia pełne entuzjazmu.
No rewelacja jaki wokal i o wiele lepszy wrażenia jak na "hajendach" na niższych piętrach.
No sorry, ale taka prawda. Nie kasa czy lakier gra.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skrzynka u mnie nie aktywna (brak abonamentu), wrzucaj tutaj, w swoim wątku lub u Lolka ;)
Ciekawy jestem co to, może rodzynki które słuchałem na AS.
Chociaż nie nazwałbym ich uniwersalnymi, ale wokal - klękajcie narody.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak to jest że co jednemu się podoba to nie koniecznie drugiemu.. całe szczęście że mamy takie czasy jakie mamy i możemy wybrać z takiej ilości jakie są w sklepach i na pewno każdy sobie coś dopasuje .. pod siebie.. Ale dla mnie niewątpliwie Focale to firma warta grzechu i na pewno warto choćby sobie odsłuchać..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki tylko kupować i słuchać muzy na nich :) aczkolwiek trzeba pamiętać żeby mieć gdzie je włożyć bo do 20 m to szkoda kasy ..
 
Do góry