Focal JMlab Chorus 816 V+AVR HK 247

sussel

New member
Witam Mam pytanie odnosnie Waszego zdania na temat ww kolumn. Nie moge za duzo znalezc opinii na ich temat, a przyznam sie, ze mocno mnie zainteresowaly. Mialby zastapic B&W 602.5 s3 a napedzalby to HK 247. Pomieszczenie okolo 25 m2. Mocno sie waham czy nie pozostac przy B&W i nie kupic np. 684. Bede naprawde wdzieczny ze wszelkie opinie. pozdrawiam
 

lysykp

New member
sussel napisał:
Witam Mam pytanie odnosnie Waszego zdania na temat ww kolumn. Nie moge za duzo znalezc opinii na ich temat, a przyznam sie, ze mocno mnie.....

Witam
Widzę ,żę się "wiele" dowiedziałeś na temat kolumn JM Lab :) Ja też zadałem pytanie o Chorusy 706 w połączeniu z Cambridge Audio Azur 540 i otrzymałem lapidarne - "Nie ma co zmieniać jak kolumny się podobają :) CA to dobry pomysł."
Odnoszę wrażenie ,że to forum jest dla miłośników kolumn JBL bo tylko takowe w większości sa polecane:twisted:
Tez myśle o połączeniu JM Lab'ów z HK - konkretnie AVR 435 ,lub z wyżej wymienionym CA
Jak będziesz miał jakieś sugestie to pisz na priva - odwdzięcze się tym samym.
Musimy sobie pomagać ,bo nie ma co liczyc na kogoś innego:p .Pozdro.
 

Skibus

New member
Kolumny grają całkiem nieźle, troszkę za bardzo dołem. Jak chcesz polepszyć dźwięk, to wywal HK i wstaw np NADa, Arcama lub CA
 

sussel

New member
Po perwsze dziekuje za zainteresowanie moim postem, choc lapidarne:) lysykp, posluchalem chorusow 836 z harmanem i musze powiedziec tak: chce ejszcze posluchac dla spokojnosci paradigma studio v.60, ale chyba JM Lab to jest to:). Nie bede pisal o tym jak graja dolem, gora, bokiem, z calym szacunkiem dla tych, ktorzy to slysza, nie bede pisal jak buduja scene itp. itp. Powiem jedno, jak sluchalem na nich U2, Metallica, QUEEN ( bo taka mniej wiecej muzyke lubie) to mialem non stop glupwy usmiech na gebie:) Za kilka dni bede chcial zrobic "maraton" i posluchac JM Lab Chorus 836, Paradigma Studio v60 i KEF IQ9. Wtedy powiem co wybralem:)
pozdrawiam
 
Do góry