Focal Aria vs Monitor Audio Silver

kiran

New member
Cześć.
Co według Was w totalu lepiej zagra w kinie domowym, a co w stereo.
Napędzać będę Yamaha RX 2080 (już kupiony) Do tego pod stereo dobiorę jakąś końcówkę mocy, Roksan / Atoll / NAD.
Słuchałem Focali i bardzo mi się podobało ale mam trochę mały metraż obecnie. 18m2. Stąd rozważam Monitor Audio Silver 300, mniejsze przetworniki, FXy na ścianę, i kozacki centralny.
Jest sens jechać na odsłuch?
W muzyce dominuje elektronika.
Z czym ewentualnie mógłbym ten Ampli zestawić?
Ktoś się może wypowiedzieć ewentualnie o Polk Audio LSi oraz o Paradigm serii Premier?
Pozdrawiam serdecznie.
 

meli

New member
Cześć.
Co według Was w totalu lepiej zagra w kinie domowym, a co w stereo.
Napędzać będę Yamaha RX 2080 (już kupiony) Do tego pod stereo dobiorę jakąś końcówkę mocy, Roksan / Atoll / NAD.
Słuchałem Focali i bardzo mi się podobało ale mam trochę mały metraż obecnie. 18m2. Stąd rozważam Monitor Audio Silver 300, mniejsze przetworniki, FXy na ścianę, i kozacki centralny.
Jest sens jechać na odsłuch?
W muzyce dominuje elektronika.
Z czym ewentualnie mógłbym ten Ampli zestawić?
Ktoś się może wypowiedzieć ewentualnie o Polk Audio LSi oraz o Paradigm serii Premier?
Pozdrawiam serdecznie.
mam taką yamaszkę i taki zestaw tzn silver 300 + fx, skąd jesteś?
 

Momo707

New member
Na 18 metrach Silver 100 czyli podstawkowe w zupełności ci wystarczą zarówno w kinie jak i w stereo . Posłuchaj ich a będziesz wiedział dlaczego tak myślę , to mocne podstawki . Ogólnie wybrał bym właśnie monitor audio ze względu na dobry central c350 i efektowe fx, super zestaw . Sub masz do tego ?
 

kiran

New member
Zamówiłem KEF R700 + R600C + Monitor Audio Silver FX.
Jakie kable możecie polecić? Budżet to 1000 zł za 2x 2m + 1m
Do tego dobiorę jakiegoś suba 12 cali. Nie mam jeszcze pomysłu.
Pozdrawiam.
 
Do góry