Fliper na PS3!

yarcoos

New member
Masta_J napisał:
Bawiliście się slow motion?
...nie probowalem.

Jeszcze jedno; w innych fliperach stracona z boku bile mozna bylo "wybic" spowrotem na stol unoszac jednego flipa i kopiac w stol od dolu w odpowiednim momencie oczywiscie. To mi to za cholerke nie wychodzi...
Znowu mi skilla brakuje? ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Widać, że to prawdziwa symulacja, jak fliper w ostatniej fazie mocniej uderza, jak bila rotuje w każdą stronę itd. :eek:k:

@yarcoos
No to zależało od stołu i jego pochylenia, tutaj nie wiem czy taki trik wyjdzie.
Ale nudge czasami się przydaje :cool:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
fliperek rządzi, zresztą od zawsze miałem słabość do tego typu gierek. wczoraj pierwsza sesja na multiplayerze z Masta_J i bananek na twarzy, sorry że was tak sromotnie zlałem :grin: ale dzisiaj będzie szansa się odkuć...pozdrowienia
 

tomiga

New member
Witam
Słuchajcie jak to jest z tymi rankingami ??
Przedwczoraj pograłem troche, na wszystkich stołach. Wczoraj włączam wchodzę w Scoreboards i nie ma żadnych moich wyników z wczoraj (a takze zresetowaly sie moje najlepsze lokalne wyniki :(
Wyskakuje tylko "You are not yet ranked on this scoreboard"
Orjentujecie sie o co chodzi? (Gralym na tym samym koncie)

Az przeszla mi ochota na gre.
 

houdini2008

New member
Panowie dajcie jakieś namiary do siebie na PW, chętnie bym się podłączył do rozgrywki multi. Wczoraj zakupiłem pełną wersję. Fliperek jest miodny :D. Tylko wczoraj mi się zwiesił jak próbowałem wbić się do rozgrywki multi, ale mam nadzieję że to był przypadek.
Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Kupiłem Zen Pinball. Bardzo fajny pinball :) Megamiodność. Wyniki są na żywo wysyłane w świat (scoreboard via PSN). Świetny dzwięk ma ta giera. Poziom trudności poszczególnych stołów (zdaje się że 4 są) wydaje się być zróżnicowany np. na stole V12 łatwiej stracić kulkę i trudno nabić tam choćby 1 milion. Stoły są pełne atrakcji, wielopoziomowych ramp, minigierek, animacji etc. Grafika jest śliczna.

Jest nawet multiplayer i zaawansowane regulacje stołów.

Autorzy obiecują, że do ściągnięcia będzie jeszcze więcej stołów (pewnie za jakieś drobne dopłaty).

Gierka kosztuje tylko 29 zł, zajmuje raptem 300 mb na PSN i za taką kasę naprawdę warto!
 

houdini2008

New member
Witam, mam pytanie, czy komuś zawiesiła się konsola przy pinball-u? Wyłączyłem opcję AV chat, i wczoraj znowu "zwiecha". Pierwszy raz konsola zawiesiła mi się przy tej gierce, tak iż nie mogłem zresetować gry poprzez pada, a musiałem przytrzymać przycisk na konsoli. Oczywiście stało się tak przy grze online. Jak to u Was śmiga?
Pozdrawiam
 

tomiga

New member
tomiga napisał:
Witam
Słuchajcie jak to jest z tymi rankingami ??
Przedwczoraj pograłem troche, na wszystkich stołach. Wczoraj włączam wchodzę w Scoreboards i nie ma żadnych moich wyników z wczoraj (a takze zresetowaly sie moje najlepsze lokalne wyniki :(
Wyskakuje tylko "You are not yet ranked on this scoreboard"

Ok doczytalem sie gdzie byl problem. Moze sie komus przyda. Otoz nalezy wykasowac save'y z dema (wczesniej sciagalem demo) i wszystko dziala jak nalezy.
 

houdini2008

New member
No niestety, chyba w pinball-a po sieci nie pogram:( . Wczoraj wieczorem już nie mogłem założyć stołu, odrazu się zawiesiła konsola. A do kogoś innego też nie mogłem się "wbić", odrazu wyskakiwał komunikat connection failed, zresztą wcześniej nigdy mi się nie udało wejść do kogoś. Dodatkowo nie mogłem wysyłać wiadomości na PW do znajomych. Może zresetować ruter i od nowa ustawić połączenie? Zaczynam się denerwować. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.
Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wysłanie PMa to już nie kwestia pinballa, przebadaj połączenie sieciowe, router itp.

Pozdrawiam,
 

houdini2008

New member
No dziś to sprawdzę. Najbardziej martwi mnie fakt że gra wiesza się tak że nie mogę z niej wyjść poprzez menu:( . Pierwszy raz mam taki numer. Wcześniej też parę zawieszek miałem przy innej grze online, ale mogłem zresetować wszystko z poziomu menu, a tu taki zonk. Dodam że ogólnie wszystko śmiga, wczoraj specjalnie wszedłem do PS Home, i normalnie pobrało jakieś uaktualnienie i wszystko się odpaliło. Jak gram w pinball-a, samemu wszystko jest ok.
Pozdrawiam
 

BRATOLADA

New member
Panowie, ja mam zupełnie inny problem. jak podłączam konsolę do zwykłego telewizorka ctr przez euro to wszystko chodzi dobrze tzn mam na myśli czas reagowania łapek (przyciskam i od razu reakcja), ale jak podłączę konsolę pod lcd przez hdmi to nie da się grać, przyciskam przycisk a łapki działają z sekundowym opóźnieniem... możecie coś poradzić?
 

houdini2008

New member
Hmm... , ciekawe, nie mam pojęcia co może być powodem takiego zachowania. Widać że muszą niebawem wypuścić jakąś poprawkę do tej gry (oby jak najszybciej) , bo po sieci nie idzie dobrze pograć, wczoraj znowu po dwóch partyjkach się zawiesiła i wku...ła mnie na maxa.
Pozdrawiam
 

ivi

New member
Bardzo fajna, i odstresowująca, ale jak chce się zdobyć wszystkie trofea, to idzie dostać szału...
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja skupiam się na każdym stole z osobna i po jakimś czasie jak już wiadomo co jest co:cool: trofea też się trafiają:)
 

ivi

New member
Ja mam chyba 3 albo 4, ale to tak właśnie samo wpadło, bo jak się skoncentruje na którymś, to nie ma szansy żeby zdobyć...
 

debeef

New member
Bez reklam
Dokładnie:) u mnie też tak wygląda...jak chcę konkretny nabić to leci wszędzie tylko nie tak gdzie trzeba, ale grając na jednym stole mam większe wyczucie co do łapek i jak trzeba uderzyć, by bila poleciała w konkretne miejsce...inna sprawa, że fizyka niekiedy kuleje i dzieją się rzeczy przeczące jej prawom.
 
Do góry