FLAC slabo brzmi...

wrx

New member
Bez reklam
Witajcie.

Utwor w formacie FLAC, zgrany na PS3, brzmi DUZO gorzej niz ten sam utwor odtworzony z plyty na tej samej konsoli.
Czy tak to jest?
A uwierzcie mi, ze mam mega slaby sluch i skoro ja to slysze, to...:niewiem:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy to tak jest, ale na pewno tak być może.
Powszechne jest na PS3 to, że coś odtwarzane z płyty wygląda lub brzmi zupełnie inaczej odtwarzane na tej samej konsoli z dysku wewnętrznego lub zewnętrznego.

Pozdrawiam,
 

immortal32

New member
ps3-pliki flac

Witam:cool: , a jak skonfigurować media-serwer z ps3, aby konsola czytała pliki FLAC, bo ni cholery nie mogę tego ustawić:x
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
w opcjach audio transcoding przesun na gore mplayer audio żeby był pogrubiony jako domyślny i potem ustaw multipleksuj do lpcm w ogolnym transkodowaniu - zależy czy masz ampli po hdmi czy nie pobaw się tymi ustawieniami - ja mam starą wersje ps3ms więc może się coś różnic ale powinno odtwarzać po transkodowaniu
 

immortal32

New member
w opcjach audio transcoding przesun na gore mplayer audio żeby był pogrubiony jako domyślny i potem ustaw multipleksuj do lpcm w ogolnym transkodowaniu - zależy czy masz ampli po hdmi czy nie pobaw się tymi ustawieniami - ja mam starą wersje ps3ms więc może się coś różnic ale powinno odtwarzać po transkodowaniu

Witam, no i udało się:eek:, dzięki Ci dobry człowieku8)
 
Ostatnia edycja:
Do góry