Firmware 3.63 dla LH2000,LH3000,LH4000,LH5000,LF2500,LH9000

VANT

New member
Firmware 3.63 dla LH2000,LH3000,LH4000,LH5000

Pojawiło się nowe FW v3.63 dla modeli LH2000,LH3000,LH4000,LH5000.
Zmiany:
Beter Performance DVB-T/DVB-C Tunning and channel switching
Beter remote support faster response.
Audio fix for Xvid.

FW w moim podpisie....
 
Ostatnia edycja:

z_marian

New member
Nie ma czasem dla lh7000? A w ogóle to gdzie można znaleźć oprogramowanie do LG bo szukałem na ich stronie i coś nie mogę trafić (od czasu jak ściągałem poprzednią wersję to się trochę stronka zmieniła)
 

VANT

New member
sytuacja o tyle ciekawa że poprzednie FW były również dla seri LH7000, przy tej wersji piszą wyraźnie że nie dla LH7000 itp.

PS. FW już TV.
Od razu widać że pilot reaguje dużo szybciej niż wcześniej :krol:
 

Attachments

  • 3_63.jpg
    3_63.jpg
    40,3 KB · Wyś: 4597
Ostatnia edycja:

lllDRClll

New member
Dzięki VANT. Cenna informacja. Zabieram się za ściąganie. Ciekawe jak się spisze ten nowy firmware. Sprawdzimy.

Firmware wgrany. Nie widzę różnicy w porównaniu do poprzednika. Mój model to 32LH5000.
 
Ostatnia edycja:

eDameXxX

New member
Jak myślicie Panowie, czy na LG 32LF2510 będzie działał ten soft?
Nic złego się nie stanie, jak go zaktualizuje do tej wersji?
Bo poprzednie wszystkie działały.
 

jerri

New member
Pojawiło się nowe FW v3.63 dla modeli LH2000,LH3000,LH4000,LH5000.
Zmiany:
Beter Performance DVB-T/DVB-C Tunning and channel switching
Beter remote support faster response.
Audio fix for Xvid.



czy ktoś sprawdzał czy jest poprawiona obsługa synchronizacji napisów dla filmów puszczanych przez USB?
na większości filmów napisy mi się rozjeżdżają z obrazem. Im dalej tym coraz bardziej....
 

dzino666

New member
Panowie a może wiecie coś na temat DTS i WMV w LH5000, jak wiadomo nie działa, a może jest jakiś nieoficjalny firmware w którym wszystko działa??? :)
 

sirmordzia

New member
update dla lh7000

tego linka --> rapidshare.com/files/371259518/LG_DTV.rar (3.63) wyrwałem z jakiegoś zagranicznego forum i z drżeniem serca ale wgrałem do swojego 42lh7000. wgrało, zainstalowało, uruchomiło bez problema:) Nie wiem co ten soft wniósł nowego ale po jego zmianie nie musiałem wyszukiwać na nowo programów jak w przypadku poprzednich aktualizacji :)
 

sirmordzia

New member
ponieważ każdy kolejny pewnie przynosi jakieś poprawki, które mogą być a nie muszą naocznie zauważone przez biernego obserwatora... a że ja jestem może z jednej strony takowym a z drugiej szalonym ryzykantem, który lubi wyzwania i spełniać się w owych więc podjąłem rękawicę i by udostępnić pokoleniom drogę i wrota otworzyć soft ów wgrawszy wypróbowałem...
chyba mnie troszkę poniosło...:)
 

dkalicki

New member
Wgrałem wczoraj 3,65 jak by lepiej skalował SD
DTS i WMV dalej nie czyta
a tekst do filmów najlepiej to pliki .srt
WAZNE z wyższego softu nie zejdziecie na niższy !!!!!
a moze ktos wie jak wrucic do starszej wersji softu
_________________
47LH5000, n, PC,
 

valdi71

New member
Witam wszystkich posiadaczy LH 5000.
Widzę że forum o tym TV....powoli chyba zamiera, choć mnie to nie dziwi w dobie wszechobecnego 3D, które ze swoimi zaletami, ale też i wadami...pcha się do naszych czterech ścian coraz zuchwalej...:cry:
Najnowszy fimware to 6.75 do zaciągnięcia ze strony producenta:

Pomoc techniczna dla produktu LG: 42LH5000

Jeszcze nie wgrywałem, nie wiem co z sobą nowego niesie :(
Sprawdzę to odpowiem czy coś widocznego poprawiło ... :)

Pozdrawiam wszystkich
valdi71
 
Do góry