Firma Sony prezentuje ulepszone serie telewizorów XE94 i XE93-linia 2017r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Od dnia 31 maja 2017 r. tak jak wcześniej pisałem , firma Sony optymalizuje system Android do wersji
Android 7.0 (Nougat) w swoich telewizorach i dodaje nowe funkcje , dotyczy to modeli - linia 2017 r .(XE80 , XE83 , XE85 , XE90 , XE93 , XE94 , A1) oraz telewizorów, modele - linia 2016 r( jesień ).(XD70 , XD75 , XD80 , XD83 , ZD9) Planuje zakończenie wdrażania tej aktualizacji systemu do końca czerwca 2017 r . Telewizory linia 2015 r. i linia 2016 r.( wiosna) , powinny otrzymać tą aktualizację
systemu Android w terminie późniejszym . :neutral:

Android 7.0 rulles ud p Sony TV fra den 31. maj - FlatpanelsDK

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sony dotrzymuje słowa odnośnie aktualizowania systemu , trzeba będzie poczekac na pierwsze opinie o działaniu nowej wersji .
 
Super wiadomość. Może jeszcze HBO GO dodadzą to się będę oszaleję ze szczęścia jak Kaczyński na Krakowskim Przedmieściu
 

TOMGDY

New member
Na liście przewidzianych poprawek nie widzę wprowadzenia zapowiadanego HDR w YouTube ??

Android 7.0 (Nougat) on Sony TVs
When: May 31st
Affected devices:
2016 Sony's Android TVs (XD 70, 75, 80, 83 and ZD9 / Z9D)
2017 Sony's Android TVs (XE 80, 83, 85, 90, 93, 94 and A1 OLED)
Unique features:
Picture-in-Picture, Half-screen and Task-switching (recent apps) functionality
Multiple Google accounts support for your TV
Opera browser voice search support
Bluetooth support for headphones (XE85, XE90 + XE93/94)
Google Cast 4K support and HLG content support, as well as other improvements
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Kiedy wreszcie te tv 75 cali 4k potanieja tak jak sony w855c 75 cali 12tys kosztuje a topowe model 20 tys, 30 i tak dalej
 

111kris

New member
Pierwsze tąpnięcie cenowe zeszłorocznych xd jak pamiętam było koło połowy czerwca. Gdzieś tu już pisałem o tym.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

111kris

New member
Musi nastąpić jakaś obnizka.. bo ceny sa naprawdę wysokie.. Myślę ze kolo czerwca lipca coś drgnie..
Lipiec/sierpień to w zeszłym roku było już drugie "tąpnięcie" i sony 55xd93 kosztował już "tylko" coś koło 7600 z pierwotnej 10 tys, więc pierwsza większa obniżka już powinna nadchodzić. Chyba, że w tym roku będzie zupełnie inaczej.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Ethen84

New member
Pamiętajcie, że rok temu było Euro 2016, a oglądanie meczów i promocje na TV zawsze idą w parze. W tym roku nic nie ma :(
Regularnie pytam w scentre o przewidywane obniżki, ciągle się odbijam.
 

jaro0508

Member
Nie Ty jeden sie odbijasz:) ja mam tak samo a co ciekawe w zeszlym roku to samo mowili mi ze nie ma sznas na obnizke a za 2 dni sony xd 55 cali spadlo o 1tys zl:) Mysle ze albo sami nie wiedza do konca albo udaja zeby jeszcze drozej sprzedac..:)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-65XE9305 opublikowany został przez recenzenta Jacques Guiot na portalu francuskim avcesar.com w dniu 19 czerwca 2017 r . Ciekawie napisany
test moim zadaniem . :neutral:

Test TV - Écran plat Sony KD-65XE9305 - Résumé

Konkluzja . Wyróżnienie tego telewizora przez portal AVCESAR.COM - 6 gwiazdek . Jedną z cech
tego telewizora firmy Sony jest jego jakość wykonania o niezwykle
imponującej solidności . Również tester podkreśla w teście bardzo dobre przetwarzanie wideo . :-|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 20 czerwca 2017 r. znany recenzent sprzętu wideo Vincent Teoh opublikował na portalu
brytyjskim HDTVTest test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-75XE9405 . :|

Sony KD-75XE9405 (XE94) 4K HDR TV Review

Konkluzja. Telewizor ten otrzymał od portalu HDTVTest : Highly Recommended . Best in Class . :|
Co tu więcej pisać , chyba tylko to , że nie każdy może mieć tak zasobny portfel , aby móc kupić tak
drogi telewizor . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Pako73

New member
Mamy 21 czerwca a ceny stoją w miejscu. tak czy inaczej ja czekam z zakupem do 23 grudnia lub 30 grudnia w tedy według moich zeszłorocznych obserwacji było najtaniej
 

111kris

New member
No właśnie. W zeszłym roku był już zjazd cenowy. Ja miałem czekać na przełom lipca i sierpnia ale w zeszłym roku była to już kejna obniżka. Do świąt nie wytrzymam.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry