Firma Sony będzie dążyć do zapewnienia jeszcze bardziej realistycznych i wciągających wrażeń wizualnych w telewizorach LCD.

D

Deleted member 121090

Guest
Nie zgodzę się z tym. Dopóki m.in. Sony dawała coraz lepsze matryce do TV to sie tym w danych technicznych wyraźnie chwaliła. W topowych TV wyraźnie podawali te 200Hz matrycy. Następnie przyszedł czas oszczędności i tych informacji w Sony już nie znajdziesz. Owszem elektronika też robi swoje i tu postęp jest, procki są coraz lepsze. Niemniej gdyby w tą elektronikę zaopatrzyć TV z matrycą lepszą, przynajmniej taką jaka była już u nich 8 lat temu to efekt byłby jeszcze lepszy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Być może tak by było jak piszesz - ja jestem laik więc napisałem tylko swoje spostrzeżenia.. ale tak jak napisałem zapytam się odpowiedniej osoby i dam znać.. na pewno jednym z czynników to oszczędności i to nie podlega dyskusji ale być może o0becne tv ze 120 Hz matrycą i z tą elektroniką plus z HDR coraz bardziej poprawianym już nie potrzebują matryc 200 Hz, a może się jednak mylę .. napiszę jak coś będę wiedział od odpowiedniej osoby.. ale tak jak napisałem w teście gdzie stały dwa tv jak dla mnie ta matryca 200 Hz nie miała znaczenia, a przecież mógłbym zachwalać - prawda? Ale po co skoro nie jestem przekonany do końca o tym co ja i koledzy widzieliśmy że to co było lepsze w tv topowym to było spowodowane przez lepszą matrycę..
 

pawlao

New member
Być może tak by było jak piszesz - ja jestem laik więc napisałem tylko swoje spostrzeżenia.. ale tak jak napisałem zapytam się odpowiedniej osoby i dam znać.. na pewno jednym z czynników to oszczędności i to nie podlega dyskusji ale być może o0becne tv ze 120 Hz matrycą i z tą elektroniką plus z HDR coraz bardziej poprawianym już nie potrzebują matryc 200 Hz, a może się jednak mylę .. napiszę jak coś będę wiedział od odpowiedniej osoby.. ale tak jak napisałem w teście gdzie stały dwa tv jak dla mnie ta matryca 200 Hz nie miała znaczenia, a przecież mógłbym zachwalać - prawda? Ale po co skoro nie jestem przekonany do końca o tym co ja i koledzy widzieliśmy że to co było lepsze w tv topowym to było spowodowane przez lepszą matrycę..
Jesteś "laik" a masz prawie 12 tyS postóe, dobre
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jesteś "laik" a masz prawie 12 tyS postóe, dobre


Dobre - dowcip miesiąca :) ;-) Naprawdę świat nigdy nie przestanie dziwić do czasu kiedy będą w nim ludzie którzy w taki sposób myślą...

Z drugiej strony szkoda bo dzięki ilości postom jakby człowiek zdobywał wiedzę na rożnych forach to Macgyver byłby pikuś, a tak to niestety trzeba w danej dziedzinie siedzieć, zajmować się tym zawodowo i ciągle uczyć się ... żeby być w czymś dobrym...

Krzychu Ty już masz 8 tyś także uważaj bo to do czegoś zobowiązuje :) Pozdro..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pocieszę Cię - pewnie nie tylko Ty ? na jednym z for samochodowych znam Gościa - wpisów miał ponad 25 tyś, a sam przy samochodzie tak naprawdę nie duzo potrafi zrobić... zresztą przy dzisiejszych samochodach to nie dużo i można, nawet jeśli ma się trochę pojęcia...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pewnie się powtórzę, ale dla mnie odwiedzanie forum to spotykanie się z Wami, dlatego robię to co dziennie. Dostaję w związku z tym sporo PW lecz nie na wszystkie potrafię odpowiedzieć. Myślę, że nie jestem w tym osamotniony. Zarejestrowani jesteśmy od ładnych kilku lat. Przy okazji licznik rośnie, ale sam cały czas się uczę, bo są dużo mądrzejsi ode mnie i nie boję zadawać pytań.
Co do samochodów, moja teściowa kilka lat temu z Skodzie szukała... gaźnika :D
 

pawlao

New member
Pewnie się powtórzę, ale dla mnie odwiedzanie forum to spotykanie się z Wami, dlatego robię to co dziennie. Dostaję w związku z tym sporo PW lecz nie na wszystkie potrafię odpowiedzieć. Myślę, że nie jestem w tym osamotniony. Zarejestrowani jesteśmy od ładnych kilku lat. Przy okazji licznik rośnie, ale sam cały czas się uczę, bo są dużo mądrzejsi ode mnie i nie boję zadawać pytań.
Co do samochodów, moja teściowa kilka lat temu z Skodzie szukała... gaźnika :D
To czemu w każdej dyskusji się wypowiadacie, jaki to dany producent "cacy"
a inny "be".
Każdy temat jest przez was zaśmiecany, czego to nie wiecie, a tu nagle dup.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego że mamy demokrację i każdy ma prawo do wypowiadania się o danym Producencie tak jak ktoś go widzi na podstawie np użytkowania danego sprzętu.. często gęsto wielu z nas pisze wyraźnie że to jest jego opinia, a osoba czytająca może wziąć pod uwagę lub nie.. to jest indywidualna sprawa..

Idąc bezsensownym tokiem Twojego rozumowania to jest np forum prawne wielu ludzi tam często przesiada i dzielą się swoimi spostrzeżeniami jak i zapytują o rożne rzeczy do których pojęcia nie mają.. bo nie maja wykształcenia w tym kierunku..ale czy to że często tam są oznacza że po trzech latach nagle są prawnikami - wiec po co uczyć się prawa przez 5 lat i robić aplikację skoro można zrobić 10 tyś wejść na takie forum i jest się prawnikiem wg Ciebie...
A jeśli tego nie rozumiesz to niestety trzeba na inne forum wchodzić i czytać bo tutaj to 80-90% to laicy którzy są pasjonatami ..... Nikt do niczego nie zmusza tutaj..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mówiłem, że się dostanie :D
Szkoda czasu i nerwów, Lolek ;)
Ktoś tu chyba oczekuje, że będziemy udzielać porad eksperckich :D
Idąc przykładem prawniczym, najtańszy prawnik kasuje 100 zł za otwarcie drzwi ;)
My robimy to z pasji.
Nic mnie już nie zdziwi...


BTW, istnieje coś takiego jak "blokada postów użytkownika".
Skorzystaj kolego, zablokuj wszystkich "zaśmiecających forum" i nawet nie będą się wyświetlać nasze posty. Przy okazji bardzo odchudzisz forum :D Zostaną Ci tylko te wartościowe wypowiedzi i reklamy ;)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
My robimy to z pasji.

I to Ci się chwali.
Ale...
Wypowiadaj się tylko za siebie. Skąd wiesz z jakich pobudek wypowiada się ktoś inny?
Ja spotkałem się z forumowiczem, który mi pisał, że u niego w pracy wszyscy się dziwią, że mi się jeszcze chce, jak pisałem o pewnej firmie.
Ten sam forumowicz, jak zadzwoniłem do jednego z salonów z Sony Center po pięciu minutach pisał, że zna treść tej rozmowy!
Więc jak widzisz różne są pobudki forumowej działalności.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Przeglądałem i się zainteresowałem,
ale, że to jest wątek kolegi z cyklu Nasze Zestawy, pomyślałem o dedykowanym, aby mu nie zaśmiecać, chyba, że nie ma nic przeciwko ;)
btw. zazdroszczę Ci trochę tych testów, gdybym bliżej mieszkał, to z chęcią bym wprosił z jakąś "łapówką" :)
 
D

Deleted member 121090

Guest
To nie były moje klocki w większości. Tylko ilustracja do tytułu tematu.
A moje już w naszych zestawach są.
 

accu

New member
Bez reklam
Nie zgodzę się z tym. Dopóki m.in. Sony dawała coraz lepsze matryce do TV to sie tym w danych technicznych wyraźnie chwaliła. W topowych TV wyraźnie podawali te 200Hz matrycy. Następnie przyszedł czas oszczędności i tych informacji w Sony już nie znajdziesz. Owszem elektronika też robi swoje i tu postęp jest, procki są coraz lepsze. Niemniej gdyby w tą elektronikę zaopatrzyć TV z matrycą lepszą, przynajmniej taką jaka była już u nich 8 lat temu to efekt byłby jeszcze lepszy.

Witam uprzejmie,

W moim telewizorze firmy Sony W905A z 2013 r. zamontowana jest matryca 200 Hz i firma Sony
się tym za bardzo nie chwaliła . Z jakości wyświetlanego obrazu przez mój telewizor jestem bardzo zadowolony . Poznałem zarówno zalety i wady tego telewizora firmy Sony z serii W905A i moim ,
skromnym zdaniem jest to bardzo udana seria telewizorów Full HD firmy Sony w technologii LCD .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry