Firma Philips wprowadza do domów magię z filmów Disneya

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Philips wprowadza do domów magię z filmów Disneya.

press_backgrounder_final_2.jpg

Firma Philips ogłosiła wprowadzenie serii innowacyjnych, inspirujących i atrakcyjnych produktów oświetleniowych, które łączą wiedzę firmy Philips w zakresie oświetlenia z ulubionymi postaciami filmów Disneya.
press_backgrounder_final_4.jpg


Produkty te — do których należą lampy StoryLight, SoftPal, LED Candle oraz LED Micro — przedstawiają Mickey Mouse, Minnie Mouse oraz postacie z filmów animowanych „Cars” i „Monsters Inc”. Przemieniają one dziecięce pokoje w pomieszczenia pełne wyobraźni, w których można czytać, bawić się i spać. Dzieci mogą wchodzić w interakcje z bohaterami dzięki systemowi połączonego oświetlenia, zasypiać przy lampce nocnej lub korzystać z oświetlenia wspomagającego zdrowy sen.




[COLOR=black !important][FONT=verdana !important] image [/FONT][/COLOR]
press_backgrounder_final_3.jpg






[COLOR=black !important][FONT=verdana !important]image [/FONT][/COLOR]
press_backgrounder_final_5.jpg




[COLOR=black !important][FONT=verdana !important] image [/FONT][/COLOR]
press_backgrounder_final_6.jpg


 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wlasnie tak wrocilem do dziecinnych lat i pomyslalem sobie ze kiedys to byly bajki, nie to co teraz...:)
 

Anettka

New member
Philips, jeśli chodzi o oświetlenie słynie z innowacyjności i świetnego designu niektórych serii, a takie zabawki też chętnie postawiłbym u dziecka w pokoju.

Dokładnie, ja też jestem fanką większości projektów Philipsa i tym razem jest podobnie :) Kupiłam lampkę z księżniczką dla mojej córci i teraz każdego wieczoru jej pokój mieni się pięknymi kolorami. Ciekawe, czy zrobią więcej wzorów z innymi bohaterami Disneya, bo to świetny projekt.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
z tymi grającymi kibelkami to fajny pomysł po wszystkim zagra ci hejnał albo ulubioną piosenkę.Kiedyś to nocniki grające były na baterie nie wiem czy teraz jeszcze robią takie coś.Chociaż będzię nastrojowo.Wanna by się przydała z wyswietlaczem lcd bo kabine już widziałem
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale sedes bez AirPlay to nie sedes.
Ja wpadlem jakies 20lat temu na pewien pomysl (nie bylo internetu, wiec brak mozliwosci weryfikacji), mianowicie urzadzenie przyczepiane do wanny, ktore pika po napelnieniu. Gdzies tam w glowie rodzil sie pomysl na produkcje, ale jakis czas temu widzialem cos podobnego. Pytanie, czy to bylo juz na rynku w tamtych czasach, czy tez moglem to opatentowac? ;)
 
Do góry