Final Fantasy XIII - Gameplay

Bambolo82

Banned
A ja radzę ściągnąć w/w trailer z japońskiego PS Store gdzie waży aż 798 mb i jest w Full HD 1080p. Jakość jest znacznie lepsza. Jest od dziś od południa dostępny i może pod wieczór będzie też na europejskim i amerykańskim PSN.

KOSMOS!!!
 

judaspriestfan

New member
Masta_J napisał:
Trochę więcej akcji niż tylko walka z bossem:
Pozdrawiam,
Odnośnie tego filmiku. Wygląda to naprawdę ciekawie, walki efektowne, sporo się w nich dzieje. Oczywiście grafa wymiata, ale ja zauważyłem jedną rzecz, która jest nie zmienna Finalach. Dla niektórych to pewnie detal, ale mam tu na myśli "niewidzialną ścianę". Ten efekt jest bardzo zauważalny w momencie, kiedy bohater tego filmiku chodzi wewnątrz rur jak po sznurku. Nie może wejść na najmniejszą pochyłość i powiedzmy ugiąć nóg, stanąć z jedną z nóg uniesioną wyżej. Czepiam się, ale twórcy ze Square/Enix skupiają się na detalach graficznych, a zapominają o tym żeby udoskonalić mechanikę gry i w rezultacie chodzimy w otoczeniu nieinteraktywnych bitmap.
Co nie zmienia faktu, że gra będzie WYPAS:D

P.S. Czy już wiadomo na pewno w jakiej natywnej rozdzielczości pracować będzie FF XIII? Będzie to rozciągane 720p, czy też rzeczywiste 1080p?

pozdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry