Final Fantasy 7

bananoke

New member
szukalem lecz nie znalazlem ,
wie ktokolwiek cos na temat ff7 na ps3? pojawienie sie finala to mit czy fakt ?
slyszalem juz rozne wersje i nie wiem w co wierzyc , jestem fanem calej serii a jako ze od siodemki zaczalem i najwiecej przy niej spedzilem nie omieszkalbym sie jej zakupic;)
 

cyber78

Member
Bez reklam
A tymczasem:
"Japoński PlayStation Store wzbogacił się o nową kultową grę, jest nią siódma część Final Fantasy. Gra zawiera usprawnienia znane z reedycji wydanej na rynku USA, dodatkowe cut-scenki objaśniające przeszłość Clouda oraz poprawione sterowanie. Cena Final Fantasy VII w kraju kwitnącej wiśni to 1,500 jenów (~50zł) Data premiery w Europejskim PSS nie została jeszcze ustalona."
źródło: http://www.ps3site.pl/final-fantasy-vii-w-pss/16142/
 
D

djrobus

Guest
TAADAAAM! Ale info!
Już się zastanawiam, czy nie założyć konta na japońskim store:mrgreen:
 
D

djrobus

Guest
No tak, ale jak zassam z kraju kwitnącej wiśni, to gierkę będę miał z krzakami:mrgreen:
Ciężko będzie grać w ten sposób (RPG!!)
 

cyber78

Member
Bez reklam
trzeba poczekać, od jakiegoś czasu SONY przy każdym upgrade PSStore w czwartki szczyci się dodaniem nowych gier, pewnie za jakiś czas pojawi się FF7
 

neospiderman

New member
Raczej nie liczył bym na rychłe pojawienie się tej gry w eu lub us pss.
Przykładowo np. taki MGS jest już chyba od ponad roku na jap pss a u nas ani widu ani słychu. Już nie wspominają o mniej popularnych grach. Jap to całkiem inny świat nie ma się co nastawiać że ff7 pojawi u nas.
 

Mefju

New member
Masz rację , ale mam nadzieję , że kiedyś się pojawi , bo chętnie bym zagrał ,a w krzakach nie chcę grać , więc lipa.Pozdro.
 

mietek099

New member
Trzeba też pamiętać, że FF VII odniósł sukces na skalę światową. Japońskie "popierdółki" nie odnoszą sukcesu na światową skalę, stąd brak ich w innych wersjach językowych (z drobnymi wyjątkami).
 
Do góry