Final EURO w 3d

Kamo1312

New member
Witam mam pytanie czy finał EURO w 3d można będzie oglądać z cyfrowego polsatu czy tylko z telewizji naziemnej?
 

nagdob

Member
Bez reklam
Czy oglądał ktoś finał Euro 2012 w 3D? Bo moim zdaniem była to całkowita katastrofa. Często zamazywało się tło, czasami jak bramkarz wykopywał piłkę, to było ich dwie, logo też było podwójne (tak jak odbicie przy słabym sygnale analogowym). Nadmieniam, że mój TV to Sony KDL 725 EX. Może ktoś ogladał na innym i było lepiej? Napiszcie spostrzeżenia.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Czy oglądał ktoś finał Euro 2012 w 3D? Bo moim zdaniem była to całkowita katastrofa. Często zamazywało się tło, czasami jak bramkarz wykopywał piłkę, to było ich dwie, logo też było podwójne (tak jak odbicie przy słabym sygnale analogowym). Nadmieniam, że mój TV to Sony KDL 725 EX. Może ktoś ogladał na innym i było lepiej? Napiszcie spostrzeżenia.

Lg570S . Do 15 minuty meczu obraz był paskudny bo klatki L i P nie były zsynchronizowane, potem to poprawili i było juz OK.

2012-07-01T180022Z_1119111991_LR2E8711E0CXJ_RTRMADP_3_SOCCER-EURO.JPG
 
Ostatnia edycja:

lechoo84

New member
Ja akurat oglądałem na SHARP 46" 830E i po 20 minutach przełączyłem na normalny obraz 2D. Jak dla mnie tragedia. Choć zaznaczam od razu że to moja pierwsza przygoda ze sportem kopanym w 3D... Raczej jednak nie skuszę się na drugą szansę oglądnięcia meczu w 3D. 3D póki co dla mnie sprawdza się w filmach...
 

al-aksa

New member
no powiem szczerze, że pierwszy raz coś oglądałem w końcu w 3D na swoim tv (LG42LM660S) i moje wrażenia nie były za specjalne... jakoś mało efektowne to było, chyba spodziewałem się lepszych efektów ...(
 

Kamo1312

New member
Oglądałem na swoim Samsung UE40ES6570 to wielkiego wrażenia nie zrobiło, faktycznie jak bramkarz wykopywał piłkę to było widać smugi. Drugą połowę już na zwykłym HD oglądałem i tak już zostanie :)
 

JackS.

New member
Bez reklam
Podziwiam samozaparcie każdego, kto był w stanie oglądać pierwsze 14 minut meczu w 3D.
Przez te pierwsze 14 minut meczu (i przez 12 minut do jego rozpoczęcia) transmisja szła z przesunięciem czasowym i obraz dla lewego oka znacznie wyprzedzał obraz dla prawego oka.
 

nagdob

Member
Bez reklam
Dzięki Panowie.
Widzę, że jednak nie jestem odosobniony negatywnymi ocenami. Nie mieszajmy w to ligi mistrzów bo to inna bajka. Nie wiem ile dokładnie oglądałem minut, ale też po kilkunastu przełączyłem na TVP 1 HD. To była porażka 3D na żywo TVP HD. Jak ludzie to oglądali gdzieś u znajomych to się będą pewnie poważnie zastanawiali nad zakupem TV 3D.
 

siteman

Member
oglądałem pierwsze 10 minut i dałem sobie spokój, bardziej spartolonego 3D jeszcze nie widziałem, ponoć później było już ok, ale Hiszpania grała tak koncertowo, że w sumie zapomniałem o transmisji w 3D:)
 
Do góry