Finał Euro w 3D

przemko77

Well-known member
Bez reklam
TVP HD prawdopodobnie pokaże finał Euro gdyż będzie kręcony w 3D ,docelowo TVP HD ma być kanałem 3D ,w przeszłości pokazali jako pierwsi zwiastun filmu "Bitwa Warszawska " w technologii 3D

Jeżeli jesteśmy w tym temacie ITI (platforma n) wykupiła prawa do transmisji 100 godzin z Igrzysk Olimpijskich w Londynie i jako jedyna stacja w Polsce pokaże niektóre relacje w 3D ,a pozostałe w HD - jeżeli macie dostęp do n sport po sobie obejrzycie
 

janusz

New member
Bez reklam
I zdecydowanie lepsza jakość obrazu w pasywnych. Dziwne, że wszyscy posiadacze aktywnych piszą, że 3D to tylko dodatek, taki bajer, a ważniejsze jest HD. Posiadacze pasywnych natomiast cieszą się 3D i oglądają cały czas, tym bardziej, że filmów jest bardzo dużo i to idealnych do pasywnych bo w 3D OU (Tu rozdzielczość jest identyczna jak w aktywnych).
 

szmoła

New member
Witam,

Wczoraj oglądając mecz mój VT30 wyświetlił okienko z informacją: "Wykryto sygnał 3D .........." :-D
Faktycznie po naciśnięci OK nastąpiła zmiana obrazu , ale niestety nie założyłem okularów i nie sprawdziłem wiarygodności tego sygnału 3D, bo miałem dużżooo gości (kibiców) a okularów tylko 2 sztuki. Więc szybko wróciłem do formatu 2D. Pod przyciskiem /3D/ na pilocie dziś mam: 2D > 3D oraz 2D, wczoraj podczas meczu: 3D oraz 2D.

Czy ktoś potwierdzi te info. Oglądałem oczywiście na kanale TVP HD.
Szkoda, że nie sprawdziłem mimo wszystko :(
 

krazy777

Member
Bez reklam
Mi też wyskoczył taki komunikat 2-krotnie. Włączyłem okulary i nie było efektu 3D, obraz wyglądał tak samo jak na TV po przełączeniu w tryb 3D.
 

szmoła

New member
... ale jednak coś musiał sygnał zawierać dodatkowo jeśli TV wykrył sygnał 3D i to dwukrotnie ( kilka minut po przerwie również ). Może to jakieś próby nadawania sygnału 3D ( nieoficjalne ):niewiem: .:?::?:
Jeśli dziś ponownie to mi wyskoczy to sprawdzę u siebie z okularami... :-D
i
dziś podczas powtórki już tego nie było czyli przycisk pilota /3D/ : 2D > 3D oraz 2D , podczas wczorajszego meczu jednak było: 3D oraz 2D. :idea:

TVP HD i TVP1 HD wyglądają całkiem inaczej, lepiej oczywiście TVP HD;-)
 

janusz

New member
Bez reklam
Telewizja nadaje 3D inaczej niż SBS lub OU? W tych formatach w ustawieniach 2d będą dwa obrazy więc każdy je zobaczy.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Wolę zdecydowanie na dużym ekranie w jakości HD.
Akurat w przypadku meczów piłkarskich połączenie dużego ekranu i HD w 3D, to optimum. Transmisja 3D daje zdecydowanie lepszą percepcję szczególnie w sytuacjach gdy dochodzi do zamieszania pod bramką. Po prostu znacznie rzadziej występuje problem, że zawodnik przysłonił nam co dzieje się z piłką... w końcu w 3D widzimy oboma oczami, a nie jednym i drugim to samo.
 
Do góry