Fimbox HD ?

Andrewarm

New member
Witam

Ostatnio zorientowałem się że przez parę dni n-ka nadawała niekodowany filmbox. Bardzo spodobał mi się filmbox hd. Mam pytania do osób które oglądają ten kanał od paru miesięcy, czy często lecą tam nowości ?, czy też w kółko puszczają to samo ?.;) Warto wykupić filmbox ?

Wykupienie filboxa w promocji powoduje przedłużanie umowy ?( na info n-ki zapewniali mnie że nie ale różne opinie chodzą po internecie).
 

Debuger

New member
Filmbox HD

Ja jestem zadowolony z oferty programowej, ale wiadomo - gusta są różne. Generalnie co tydzień jest jakaś premiera, ale filmy powtarzane są przez cały tydzień w różnych porach emisji, co dla mnie jest też wygodne. Wg. mnie warto, tylko nie powiem Ci jak sprawa wygląda w "N". Ja mam Filmbox Pack w Multimedii i nie podpisuję żadnego cyro. Jeśli chcę zrezygnować z FB, mam 30-to dniowy okres wypowiedzenia.

TUTAJ można ściągnąć program na 2 tyg.

Pozdrawiam.
 

fiaam

New member
Andrewarm napisał:
Witam

Ostatnio zorientowałem się że przez parę dni n-ka nadawała niekodowany filmbox. Bardzo spodobał mi się filmbox hd. Mam pytania do osób które oglądają ten kanał od paru miesięcy, czy często lecą tam nowości ?, czy też w kółko puszczają to samo ?.;) Warto wykupić filmbox ?

Wykupienie filboxa w promocji powoduje przedłużanie umowy ?( na info n-ki zapewniali mnie że nie ale różne opinie chodzą po internecie).

Jak dla mnie wkółko leci to samo, a jak już jest cos nowego, to są to stare produkcje. Jak wejdzie HBO HD to taki filmbox nie ma szans na przetrwanie (chyba że będzie max po 10zł)
 
Do góry