Filmy z polskimi napisami przez USB

czupakabra23

New member
Cześć

Chcę kupić telewizor LED 40 cali za około 2000, przede wszystkim do oglądania filmów przez USB z polskimi napisami. Co do wymagań to chodzi mi głównie o dobrą jakość obrazu i WiFi. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę bardzo o namiar
dzięki
 

andreas2012

New member
Cześć

Chcę kupić telewizor LED 40 cali za około 2000, przede wszystkim do oglądania filmów przez USB z polskimi napisami. Co do wymagań to chodzi mi głównie o dobrą jakość obrazu i WiFi. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę bardzo o namiar
dzięki


polecil bym Ci samsunga bo tutaj nie bedzie problemu ale nie spelnia dwoch twoich wymogow: "Co do wymagań to chodzi mi głównie o dobrą jakość obrazu i WiFi"
wiec polece Toshibe jak poprzednik
 

Karpaj

New member
Bez reklam
939 znajdziesz tylko w euro rtv agd i ich sklepie oleole, a 938 w pozostałych sieciach. Jest to dokładnie ten sam telewizor.
 

czupakabra23

New member
dzięki za pomoc, zdecydowałem się na toshibę. Obserwuję ceny od jakiegoś czasu i widzę, że dopiero teraz zaczynają się godne uwagi promocje, myślicie, że w przeciągu dwóch tygodni jeszcze spadną ceny?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
dzięki za pomoc, zdecydowałem się na toshibę. Obserwuję ceny od jakiegoś czasu i widzę, że dopiero teraz zaczynają się godne uwagi promocje, myślicie, że w przeciągu dwóch tygodni jeszcze spadną ceny?

Model jest od 2-3msc na rynku, więc raczej zbyt szybko cena na niego spadać drastycznie nie będzie. Może do 1900zł ktoś zrobi promocje, ale raczej nie więcej.

@Up - ten philips też nie ma wi-fi, oraz ma problemu z czytaniem filmów z USB - nie łyka m2ts/ rmvb /polskich napisów
 
Do góry