filmy seriale nowe

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz ja też nie jestem, jakiś super serialowy"chłop" ale kilka oglądam.. ale swoje zasady trzeba mieć :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Inaczej, może nie jest zły, ale jak już drugi raz powtarzasz sobie ten serial to już nie działa ...oczywiście człowiek w tym momencie robi różne rzeczy, więc może nie ma tego skupienia, ale np GOT drugi raz się ogląda i nie ma się chęci na robienie innych rzeczy w czasie oglądania kolejnej części tego serialu. Ale ile ludzi to tyle opinii.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
2 odc. ostre przedmioty deko gorzej niż ten pierwszy, a przynajmniej tak na gorąco odczuwam to co obejrzałem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem dwa odcinki drugiego sezonu serialu SIX jak ktoś lubi te klimaty, to podobnie jest do pierwszego sezonu, niby nic wielkiego ale można obejrzeć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kawałek trzeciego odc serialu Krypton obejrzałem i dalej mówię NIE dla tego serialu... szkoda czasu i oczu.
 

norbert1983

Member
Dla mnie krypton to też porażka ale ja często oglądam seriale i niektóre są naprawdę dobre jeśli ktoś lubi tematykę mogę polecić:
-Gra o tron
-Wikingowie
-Spartakus
-The Walking Dead
-Gomorra
-Detektyw
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeci odc serialu Six obejrzałem, ale chyba najsłabszy.. :-(troszkę się kręciłem po domu w czasie oglądania i może dlatego..
 
Do góry