filmy MKV i matroska na projektorze

Ultro

New member
Witam, jak wyglądają filmy mkv lub matroska np wielkości 6 lub 10 gb na projektorze? Czy będzie problem gdy obraz na proju będę puszczał np z WD player z dysku.

Sorki za głupie pytanie ale chcę się upewnić czy to nie problem,

Ewentualnie napiszcie jakie macie źródła obrazu, ewentualnie porównanie blyreja z np mkv

Dzięki
 

marcin1985

New member
dobry MKV z 720p lub 1080p powinien się bardzo mało różnić jakością od BluRaya, a objętościowo to parenastokrotnie.

Nawet WiWa HD-80 powinna dawać rade takie coś otwierać i po hdmi na projektor, bo przez kompa to szkoda mi prądu i jest głośniejszy :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
u mnie playerek to Asus oplay mini oraz projektor optoma HD65 (720p), filmy .mkv o objetosci 6-10 GB wygladaja zacnie, polecam :)
 

prime

New member
ja puszczam tylko i wyłącznie mkv z kompa, jednakże odkąd mam projektor to ściągam filmy tylko 1080i z bitratem min 8000, co nie znaczy że 720p źle wyglądają, jednak przy efekciarskim filmie widać różnicę...
 

GracX

New member
Bez reklam
Potwierdzam mimo iż mój pj to 720p również ciągnę filmy w 1080p róznica widoczna w zależności of filmu oczywiście
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Między BD a MKV jest duża różnica od obrazu po dźwięk, też jaki projektor dobry czy słaby, 720p czy 1080p.

WD odtwarza prawie wszystko.
 
Do góry