filmy mkv 1080

JARUL

New member
Witam
mam problem , mianowicie zakupiłem sobie dysk WD500gb i podłaczam go pod kino H/KBDS800 , dysk skompresowany zgodnie zaleceniem FAt32 ok. Filmy AVI. działają , natomiast jak chciałem coś w HD to lipa , amplituner widzi dysk tylko w FAT32 , a jak jest w takim formacie to nie można wrzucić nic z MKV 1080 . Ostatnio podłączyłem pena 16gb z mkv1080 i ampli w ogóle go nie widzi . Co robić ?pomocy
 

ranczo

New member
Bez reklam
sformatuj do exFAT - odsługuje duże pliki powyżej 4G
ale ten format plików obsługiwany jest od Visty w górę
ewentualnie zostaje NTFS
 

JARUL

New member
witam
sformatowałem na exFAT i ampli nie widzi dysku , także lipa , a może nagrać filmy na płyty dwuwarstwowe DVD albo BLU ray , jeszcze nie próbowałem tym MKV merge może to pomoże .Sam nie wiem .
 

JARUL

New member
witam
sformatowałem na exFAT i ampli nie widzi dysku , także lipa , a może nagrać filmy na płyty dwuwarstwowe DVD albo BLU ray , jeszcze nie próbowałem tym MKV merge może to pomoże .Sam nie wiem .

Albo jeszcze zostaje podłączyć poprostu lapka hdmi pod tv , tylko jak wtedy uzyskać dzwięk z ampli ?
 

janusz

New member
Bez reklam
W tej cenie kino, to można 300-400 zł dorzucić do porządnego odtwarzacza sieciowego (dysk wrzucisz do środka) i nie będzie kombinowania, a efekt będzie super.
 
Do góry