Filmy HDTV do ściągnięcia

Status
Zamknięty.

szmudi

New member
ar2 jak to. co ty mowisz !!! to jest przestepstwo to co on zrobil. allegro odrazu zareagowalo i zlikwidowalo aukcje. jezeli jestes adminem tej strony to, w zlym swietle stawiasz caly ten portal. proponuje przeczytac ustawe o prawach autorskich. :oops: :oops: :oops:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Hmmmm z tego co się orientuję to nagrywanie programu TV jest legalne ? Nie mam pewności dlatego proszę o wypowiedź.

A to że on to sprzedawał to napisałem, że każdy ma głowę na karku więc wie, że to jakiś naciągacz, i nie pochwalałem nigdzie tego :p

Poza tym naszczęście mam was, i jak się mylę to mnie poprawiacie :)
 

szmudi

New member
:x nagrywanie jest oczywiscie legalne. i mozesz robic z nagranym ( w legalny sposob oczywiscie ) programem co tylko sobie chcesz. ale nie mozesz czerpac z tego zyskow. i wiele innych zeczy.

dziwnie sie ze tamten nielagalny czlowiek nie dostal bana.moze forum i strona ma ochote miec przy sobie takie osoby :x
 

Trypilis

New member
w niemczech mozna zamowić filmy wysylkowo ze strony www.high-def.de niestety licencja nie pozwala im na sprzedaż do Polski.

Wg. gościa z którym rozmawialem - samego tylko Underworld sprzedali ponad 5 tys w Germanii
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
@ szmudi

Bałagan posprzątany, także się nie denerwuj :)


@ Trypilis

Rozmawiałem jakiś czas temu z tą firmą i dostałem taką samą odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry