Filmy ,dema ,trailery -najlepszy efekt 3D

Bipo

Active member
Bez reklam
Oglądałem Źółwika, popieram bardzo fajna bajka ;), szkoda że ją widziałem w 2D...;(. Pozr.
 

crepel

New member
Dzięki za linka, o to mi chodziło, fajna stronka, Samsung TV z pendraka większość odpala poprawnie :)
np. teledysk Waka Waka bardzo fajnie widać każdy łepek w tłumie tańczących :)
A ja mam pytanie dopiero co kupiłem panasa 3D przeczytałem tego posta ściągłem z strony podanej przez kolegę kilka trailerów i tu jest mój problem zgrałem te filmy na pendrive odpaliłem na telewizorze i dupa bo filmy się odtwarzają ale tak jak na kompie czyli podwójny oraz jeden obok drugiego a okulary nie reagują,może trzeba coś jeszcze ustawić w ustawieniach,jak wy to robicie ?
dodam że posiadam odtwarzacz BD panasa model 300 z niego po odpaleniu z portu usb to samo help me.
 

mario1969

New member
a z instrukcja się zapoznałeś? bo wydaje mi się że słabo. obraz ma być podwójny a ty ręcznie powinieneś odpalić w tv 3d opcję obraz przy obrazie ( nałożyć obraz na obraz)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata (2010) [Dubbing PL] 3D Half.SBS.FHD
Ogladalm ktos na TV samsungu?
BO ja pobralem i urywkami ogladalem i fajne efekty, ale czesto obraz sie rozjerzdzal, a niby na panasonicu jest ok, dajcie znac jak u was
 

szatanos

New member
witam,
mam jedno pytanie odnośnie 3d. Widziałem już kilka filmów w 3d ale tylko side-by-side a w tv jest jeszcze opcja góra-dół. Czy ten efekt różni się jakoś od SBS ? czy są jakieś filmy które da się obejrzeć w tej opcji?
 

tra-bel

New member
Mam pytanie. Od kilku dni próbuje znajść jakiś krótki(30 minutowy) Film w 3d, oczywiscie sbs, który swoimi efektami 3D powaliłby mnie na kolana. Znacie jakieś takie filmy, ewentualnie podeślijcie linki(jeśli darmowy).
 

slimakfoto

New member
Rzeczywiście na yt zmniejszają jakość.
Postaram się jutro umieścić w pełnej rozdzielczości w mpeg4 .
Niedługo zapraszam na inne filmy, w innej tematyce
pozdr
 
Do góry