Filmy Blu-ray w Polsce coraz tańsze!

punkt

New member
Tak jak zapowiedziałem promocja Blu-ray już działa. 3 filmy w cenie 2 - wychodzi więc 80zł za sztukę - przesyłka oczywiście gratis.
 

punkt

New member
Nie mam - ale stawiam na cenę sugerowaną 359,90 - tak jak to zrobili pierwotnie ze spider-manem. Jeśli będzie już potwierdzona data i specyfikacja może uda się wciągnąć pojedyncze części do promocji "3 za 2" - wówczas wyszłoby 240pln.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skizzie

New member
punkt44.pl napisał:
Nie mam - ale stawiam na cenę sugerowaną 359,90 - tak jak to zrobili pierwotnie ze spider-manem. Jeśli będzie już potwierdzona data i specyfikacja może uda się wciągnąć pojedyncze części do promocji "3 za 2" - wówczas wyszłoby 240pln.
A jutro premiera na Wyspach. Pierwsze pozytywne wieści znajdują się tutaj:

http://www.zavvi.co.uk/godfather-bl...ogy-Coppola-Restoration/879093/qc.r10.1/p.jsf

Jeśli informacje o napisach się potwierdzą możesz pozdrowić serdecznie Imperial.
 

punkt

New member
Mam już kalendarz wydań BD Imperiala na listopad-grudzień i nie ma słowa o Ojcu Chrzestnym. Wkrótce cały kalendarz opublikuję na forum wraz z aktualną listą tytułów Blu-ray.
 

skizzie

New member
I taki mam zamiar :) W listopadzie mam urodziny i żona pytała co chcę dostać w prezencie :) Już wybrałem.
A swoją drogą taki Imperial musi naprawdę dobrze sobie "żyć" skoro nawet nie chce im się ruszyć dupy i sprowadzić do Polski gotowego produktu i to w okresie kiedy Polacy wydają chyba najwięcej kasy w ciągu roku.
 
Do góry