Filmy 3D na ps3

Adziorroo

New member
Czy potrzeba jakiegoś nowego softa do plejki, żebym mógł odtworzyć na blu-ray film 3D z wypożyczalni? Konsola od około roku nie była aktualizowana, ogólnie była włączana raz na 2 miesiące w celu rozegrania meczu w fife i tyle. Czy będe musiał podłączyć sonke do internetu i ją zaktualizować? Jeśli tak to jak, gdyż jestem w tym ogólnie zielony. Szukałem w google, ale są tylko przypuszczenia w stylu "trzeba zauktualizować soft, ale na starym też powinno działać" itp, a nie chce płacić w wypożyczalni 15zł po to żeby się okazało że film nie będzie działał. Jeśli to ma znaczenie telewizor to Samsung ze Smart Hubem.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Czy będe musiał podłączyć sonke do internetu i ją zaktualizować? Jeśli tak to jak, gdyż jestem w tym ogólnie zielony.

Musisz zaktualizować soft, ale nie trzeba podłączać konsoli do netu. Wchodzisz na stronę Wsparcie dla PlayStation i po prawej stronie masz link do najnowszej wersji firmware.
Pobrany plik wgrywasz na pendrive do katalogu PS3/UPDATE podpinasz do USB konsoli i w opcji uaktualniania wybierasz Update via Storage Media:
Tutaj instrukcja : Wsparcie dla PlayStation

Dokładne instrukcje są również w książeczce dołączonej do konsoli.
 

new

New member
Witam
Mam pytanie dotyczące dem gier na pss i krótkich zapowiedzi filmów , gier itp w 3D
W jakim formacie 3d to jest nadawane ?
Czy ktoś ściągał już coś takiego (choćby z amerykańskiego pss) ?

ps. chodzi o to że pobrałem demka 3d i trailery gier i filmów 3d i ..........echo totalne nic , zwykły obraz . Tv Panas vt30 , konsola z aktualnym softem .
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie musisz aktualizować firmware'u jeśli masz już taki, który wspiera odtwarzanie 3D, no więc jaką wersję firmware posiadasz aktualnie w konsoli?

Pozdrawiam,
 

new

New member
Tak jak napisałem aktualnie najnowszą. Ale przyszło mi do głowy że nie mam kabelka 1.4 a taki jest wymagany (będzie w piątek) choć dziwi mnie to bo n-boxa 3D lata jak ta lala .
 

new

New member
Witam
Mam pytanie dotyczące dem gier na pss i krótkich zapowiedzi filmów , gier itp w 3D
W jakim formacie 3d to jest nadawane ?
Czy ktoś ściągał już coś takiego (choćby z amerykańskiego pss) ?

ps. chodzi o to że pobrałem demka 3d i trailery gier i filmów 3d i ..........echo totalne nic , zwykły obraz . Tv Panas vt30 , konsola z aktualnym softem .
W ramach pomocy dla innych użytkowników których dotknie taki sam problem chcę oznajmić że rozwiązanie tego problemu kryje sie w kabelku HDMI wersja 1.4
Konsola automatycznie wykrywa TV 3D czego wcześniej nie robiła.
 

tdx

New member
Bez reklam
W ramach pomocy dla innych użytkowników których dotknie taki sam problem chcę oznajmić że rozwiązanie tego problemu kryje sie w kabelku HDMI wersja 1.4
Konsola automatycznie wykrywa TV 3D czego wcześniej nie robiła.

trochę nie realne żeby konsola która jest w standardzie HDMI 1.3 wykrywała hdmi 1.4
Może być to przyczyną kiepskiego kabla. Ale inwestowanie w 1.4 do ps3 to przerost formy nad treścią
 

new

New member
A jednak.
Też nie chciałem w to uwierzyć ale faktycznie przy pobieraniu z pss pisze że do odtwarzania materiału 3d potrzebny jest fv który uaktywnia 3d i kabelek 1.4
Dodam że 3d n-ki działało i nie było problemów a ps3 tak chyba ma i tyle.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kabel 1.3 wystarczy bez najmniejszego problemu, to totalny nonsens podpinać PS3 kablem 1.4 skoro port w konsoli i tak jest w standardzie HDMI 1.3.
Podstawa to porządny kabel, zaznaczam porządny a nie drogi.

Pozdrawiam,
 

new

New member
Przepraszam , ale kto powiedział że miałem kabel w standardzie 1.3 ?
Miałem kabel jeden z pierwszych które na owe czasy BYŁY DOSTĘPNE w sklepach ! Przypuszczam że nawet to nie był 1.2
 

redlum

New member
Bez reklam
Kabel to kabel laczy dwie wtyczki po wszystkich pinach. Standard hdmi odnosi sie do portow (a dokladniej co tam za tym portem siedzi). Kable dzielimy na standard, hispeed itp

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Poczesaniec1

New member
hight speed musi być,ale nie wiem czy kabel 1.3b pociągnie full 3d z płyty blu-ray,bo konsola przecież dzięki oprogramowaniu wspiera full 3d mimo portu 1.3,tylko dzwięk wtedy co najwyżej 640kb
 
Do góry