FIFA 15 - pierwsze wrażenia

Pastusiak

New member
demo już jest dostępne na wszystkie platformy więc można się wypowiadać! ja powiem tak.. jest NIEBO lepiej wyważona rozgrywka niż w 14ce, chociaż nie ukrywam, że MESSI chyba robi w EA pod stolikiem bo nie da się mu nic zrobić jak jest już w polu karnym. Pięciu na jednego? nieistotne.. messi Cie przejdzie i pizdnie brame :) powoli żyłka na czole mi wychodzi ale staram się po prostu nie grać z barceloną żeby nie zepsuć sobie wolnego czasu.. poza tym wszystko na plus, grafika, ruchy takie naturalniejsze, w końcu działa wślizg i sprint!!! i co najważniejsze.. jak się walnie mocno piłkę to ona zapier.... jak kometa i tak powinno byc a nie w 14 z całej mocy się waliło a piłka jak w zwolnionym tempie do bramki po okręgu. Tutaj czuć moc. Duże postępy. Tego messiego jednak im nie daruje.. ale jak morda na okładce to i w grze musi być nieśmiertelny.. any opinions?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słyszałem, że to samo z Celticiem, jak przegrają to i tak przechodzą dalej....:D

Dokładnie ;)

celtic-e1408702059595.jpg


Zaraz zresztą to sprawdze, zassałem właśnie demo.
 

Pastusiak

New member
chciałem wprowadzić małe sprostowanie.. nie da się grać ogólnie z barceloną, czyli w tej kwestii nic się nie zmieniło.. miszcze job ich mać.. a może ja nie umiem? powiedzcie mi jak oni to robią jak to się robi? może ja po prostu nie umiem i sie denerwuje niepotrzenie. Jak oni latają z lewej do prawej i z prawej do lewej jak osy i kiedy chcą to sobie przyspieszają tak żę mnie omijają w dowolnym momencie? w kwestii obrony, jak takich debili co latają lewo prawo lewo prawo zatrzymaćbo sam x daje bieganie za nimi l2 niby ściane ale działa dopiero wtedy kiedy na nich wpadne więc mnie omijają z kolei kółkiem niemal non stop powoduje faul. Jak zabierac tym wytrzeszczom pilke?
 

morbod

New member
A orientuje sie ktoś czy jak kupie fife na ps3 bede mogł potem przeniesc na ps4? Z 14 cos takiego było ale jakoś ps4 jeszcze się nie dorobilem :D
 

Dudziek

New member
Moim zdaniem za dużo teraz w grze przypadkowości, momentami bardzo uprzykrza to rozgrywkę. Grafika na pewno na plus (wersja PC). Grałem też w wersji na PS3, ale to praktycznie to samo co 14, moim zdaniem nie warto dopłacać do uaktualnionych składów.
 

pupilowy

New member
Po pierwszym meczu miałem wrażenie, że cała rozgrywka przyspieszyła. Może to tylko takie wrażenie... A z Barceloną nie da się grać.... Może muszę bardziej poćwiczyć...
 
Do góry