Fifa 12 ! Dts ? Zacinanie ?

bagiennik

New member
Bez reklam
Witam.

W czołówce nowej Fify pojawia się logo DTS, czy ktoś wie jak przełączyć dzwięk na DTS ?

Posiadam slima 250GB , Fifa 12 zacina mi sie chyba jeszcze bardziej niż 11 ;/ O co z tym k.... chodzi ? :x
 

Palpiboy

New member
Powiem tak, bez siania paniki. Jest spore prawdopodobieństwo, że to nie wina gry, tylko napędu optycznego w konsoli.

U mnie sytuacja była analogiczna - na slimie 250GB, Fifa 10 przycinała (tylko i wyłącznie na tej grze) coraz bardziej i bardziej. W końcu (ale dopiero po jakiś 15 miesiącach użytkowania) padł napęd optyczny. Specjaliści z serwisu (konsola dwukrotnie leciała ponoć do Francji, bo PRAM potrafi tylko wymienić na inny, regenerowany model) odsyłali cały czas z podobną awarią. W końcu sprzedawca wymienił konsolę na nową (320 GB). Problem zniknął, jak ręką odjął.
Wkurzony niemocą europejskiego serwisu Sony zadzwoniłem w końcu do głównego oddziału SEC w Wielkiej Brytanii. Dopiero od nich dowiedziałem się, że baaaaaardzo duża partia konsol (szczególnie właśnie slimów 250GB, CECH 21XX) ma problemy z napędami optycznymi, które są dostarczane przez firmy trzecie.
 

mg30906

New member
Heh... miałem dokładnie tak samo na 10 padł mi czytnik w Facie.
Teraz na Fifa 12 zaczyna się coraz mocniej zacinać slim'ka (przy innych tytułach to nie występuje)
Zaczynam myśleć że to FIFA psuje napęd.....no ale to chyba nieprawdopodobne....

Za około 300 pln można wymienić laser (podzespół z wymianą) - 1/3 ceny konsoli - czy ktoś próbował ?

Pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
To pewnie ja mam taki pechowy przypadek właśnie ;)
Niestety konsolka już nie na gwarancji, czemu to cholerne sony daje tylko 12 miesiecy ? ;\
Nie rozumiem tylko dlaczego FIFA 10 i inne gry nie mają takiego problemu ?!
Paniki nie sieję, zwyczajnie pytam ;>

A z tym DTS w Fifa to nikt nie wie co i jak? :>
 
Do góry