Fifa 10 Klub

tomek_fcb

New member
Vagrant napisał:
Tomek; spoko, miales szanse pograc z moim kuzynkiem, ale nie idzie mu za bardzo :D
Dwa spotkania z nim grałem czy jak? Wydaje mi się, że Ty grałeś do czasu kiedy było w miarę równo, a później podałeś pada kuzynowi :p
 

pysio78

New member
Panowie nie kłóćmy sie, nie ma o co. Swoją drogą czy ktoś mi z tą ligą chce pomóc? Jest trochę luda a sam wszystkiego nie ogarnę.
 

tomek_fcb

New member
pysio78 napisał:
Panowie nie kłóćmy sie, nie ma o co. Swoją drogą czy ktoś mi z tą ligą chce pomóc? Jest trochę luda a sam wszystkiego nie ogarnę.
Daj znać jaką konkretnie pomoc masz na myśli ;) Jak coś to przy udziale innych rozkręcimy tę/tą ligę :D
 

Vagrant

New member
Tomek; po czesci masz racje, znuzyl mnie kolejny mecz z Barca wczoraj wiec juz mu dalem tego pada, niech gra, ja bym go chyba roztrzaskal o sciane. ;D:D

Pysio; daj znac co trzeba pomoc to sie postaram ogarnac. ;)
 

pysio78

New member
Wiec Tomek i Vargant moglibyście jakiś regulamin stworzyć. Ja próbuje sie zabrać w końcu za stronkę www która to była by naszym takim centrum gry.
Dużo mi to pracy zajmie ale pomysł mam dość ciekawy. Może jest tu jakiś grafik dobry co by mógł stworzyć jakiś szablonik? O ile z PHP, MYSQL, JAVA, AJAX u mnie nie ma problemu o tyle grafika to już dla mnie wyzwanie :p
 

tomek_fcb

New member
Kształtem regulaminu mogę się zająć. Dosyć długo działałem na issonline.pl więc wiem z czym to się je ;). Jeśli o grafikę chodzi to mam kumpla speca od photoshopa corela javy i flasha więc popytam czy znalazłby czas by coś dobrego dla Nas stworzyć. Pysio jakbyś mi podał więcej szczegółów o co Ci dokładnie chodzi, byłbym wdzięczny. Nakreśliłbym kumplowi mniej więcej szablonik i zobaczymy co by z tego wyszło :D
 

Vagrant

New member
Co do regulaminu to jeszcze nie wiem jakby to mialo wygladac, bym sie musial zapoznac z ta tematyka...
Co do strony www to moim skromnym zdaniem najefektywniejsze bedzie skorzystanie z gotowych rozwiazan CMS typu: joomla i odpowiednich dodatkow, co by nie trzeba bylo tworzyc calego portalu od nowa. Jest to dosyc dobre i co najwazniejsze gotowe rozwiazanie.
Pozostalby jedynie szablon do stworzenia. ale tomek juz ma znajomego grafika wiec z tym chyba nie powinno byc problemu. =)
Oczywiscie poza regulaminem i wygladem przydalaby sie jakas tresc, wiec poczekamy na propozycje.
Co Wy na to?
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie sorki za Offtop, ale korzystając z tematyki piłkarskiej zapraszam na mojego sportowego bloga! Link w podpisie! Zostawcie komentarz!
 

pysio78

New member
Vagrant napisał:
wneiz-cms.unl.pl
Taki szkielecik strony, niech sie kazdy wypowie co mysli o takim layoucie. ;)

Jak dla mnie oki. Trochę to biedne ale cóż ja lepszego bym nie zrobił.
Co do Joomla i tego typu rozwiązań to zawsze mam duże obiekcje bo jakakolwiek modyfikacja wiąże się z ostrym grzebaniem w kodzie, w dodatku nie swoim kodzie. Oczywiście można skorzystać z dodatkowych modułów.
Dlatego aby jak najszybciej uruchomić ligę nie bedę wybrzydzał.

Vagrant podeślij mi na maila (mail na privie) namiary na cała instalkę tego CMS-a lub link do niej. Serwer swój mam i domenę za darmo mogę zarejestrować więc pozostaje tylko instalka i trochę modyfikacji z mojej strony.
 

Vagrant

New member
Oczywiscie to tylko szkic tego jak strona moze wygladac, wszystko jest do modyfikacji wedlug okreslonych potrzeb i zastosowan.
Trzeba naturalnie wypelnic strone trescia, dopracowac pod wzgledem graficznym i 'wygladowym'.
Ja zawsze bylem za regula pl.wikipedia.org/wiki/KISS_%28regu%C5%82a%29 gdyz wtedy nie ma problemow z dotarciem do zadanych informacji na stronie, ale ja sie nie znam. :)
To nasz wspolny projekt wiec kazdy zglasza uwagi i propozycje i razem dochodzimy do tego, jak ma strona wygladac i jak chcemy to uzyskac. :)
 

pysio78

New member
Właśnie. To wspólny projekt.
Teraz muszę zwolnić jakąś bazę danych na serwerze co wcale proste nie będzie hehe. Ale coś wymyślę :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Coś nie mogę trafić na Ciebie Prof1906. Może partyjka dziś wieczorem, koło 22 ?
Jakby ktoś z Was jeszcze ze mną nie grał to chętnie zagram wieczorem
 
Ostatnia edycja:

Prof1906

New member
co za pech !!!

wiedziałem że przegram z gadulinho miałem krótką przerwę ale walczyłem ;] najbardziej mi szkoda 2 meczu przegrana 2:1 i to po dwóch dziwnych!!! karnych i to drugi w 90min !!!!! sędziowie to już powinni być we Wrocławiu:!:
muszę odpocząć od fify nie lubię przegrywać :p
 

mg30906

New member
ja wczoraj ladne baty dostalem od bandzlor'a ,
powinni wypuscic platne DLC z jakims polskim sedzia ...... aby sie latwiej wygrywalo :D
 

mg30906

New member
Panowie ,

czy caly czas ktos moze dolaczac do ligi ?

Zauwazylem Dividatimijowic (nie wiem czy nie przekrecilem)
rozegral ze 2 mecze i nie dopowiada na zapr, ani maile ,

ps. zalozyciel watku tez nie grzeszy iloscia rozegranych meczy w lidze ....
Panie Kloniasty przywoluje do porzadku ;-)

pzdr
 
Do góry