Fifa 10 Klub

pav3l

New member
Bez reklam
gadulinho napisał:
W trakcie sezonu nie da zmienić się zespołu, więc pewnie w następnej edycji dopiero.

A liga coraz bardziej wyrównana, pierwsza 6-7 idzie łeb w łeb. Polecam zagrać z tom85_PL i bandzlorem ;)
No po wczorajszych batach od Ciebie, to nie wiem, czy nie zapisałem się do zbyt mocnej ligi....hehehe
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie było aż tak źle. W innym meczach powinno być lepiej ;)

P.S. czy ktoś z Was ma problemy, żeby zagrać z grudniu ? My juz od tygodnia próbojemy i nic :confused:
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja aktualnie jestem wiceliderem;) jednak na wyprzedzenie gadulinho raczej nie robie sobie nadzieji, jeszcze nie w tej lidze, bo w tej gosć ma taki bilans, że jest nie do pokonania.

Wczoraj 2 wygrane z Stef_Wybustow8 i dreszczowiec z dsn_pl (do przerwy 2:1 dla mnie w końcowych minutach dsn wychodzi na 3:2, ale siada mu internet i zwycięstwo niesprawiedliwie zostało zapisane mi) awansowałem z 3 na 2 miejsce.

Szacher macher jest okropny - każdy z każdym może przegrać, tak jak mówiłem 30% umiejętności 30% styl gry, taktyka 30% szczęście 10% forma.
 

mg30906

New member
moze faktycznie w grudniu sie uda :)

a powaznie nie mialem jeszcze problemu zeby sie polaczyc z innymi
nie mam czasu i mozliwosci poszperac w google - ale moze w weekend
cos poszukam (w koncu raz nam sie udalo to moze i drugi sie uda)

a moze ktos pomocny znajdzie rozwiazanie ???? :)

ja z Dsn wygralem dwa razy ze Stefem raz i juz nie odpowiada na zaproszenia....

Pysio musimy zagac jeszcze jednem mecz

pzdr
 

Peek

New member
Bez reklam
O pierwszy lepszy przykład:

- Ja wygrałem z Grudniem
- Grudnio wygrał z Dsn
- Dsn Wygrał ze mną

Oto przykład, że tu nigdy nie ma faworyta.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie no panowie saron79 to sobie jakieś jaja robi!!!

Cały dzien piszę na PSN, wysyłam zaproszenia a on nic!

Czy jest mozliwosć usunięcia go z ligi?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Pysio, możesz wyrzucić graczy z ligi ? Chodzi mi o to, żeby wyrzucić tych co nie grają i nie odpowiadają na zaproszenia (np. saron79) bo inaczej pewnie nie da zagrać się play-off'ów
 

Prof1906

New member
prosba

witam widze ze sobie fajnie gracie moze bym mogl sie dolaczyc tylko napiszcie mi co i jak bo ja jestem nowy i w fife i ps3 ja mam nika na ps3 takiego samego Prof1906
 

Stef Wybustow

New member
Witam! Fajna ta liga! Jest ciezko i dostaje baty ale kilka bramek tez strzelilem wiec jakis postep jest, powinno byc lepiej. Jestem nowy w fife, do tej pory rzadzil PES, ciezko sie przestawic (to sterowanie galka..). Do rozegrania mam 2 mecze z liderem i rewanz z grudniu wiec o punkty moze byc ciezko, ale mam tez do rozegrania mecze z graczami z dolnej polowki tabeli, zobaczymy co da sie ugrac;). Z peek w pierwszym meczu nie bylo zle ale rewanz - dramat:oops:. Jakby jakas nowa liga powstawala w przyszlosci to ja sie pisze. Mozna zrobic jakis terminarz - data i godzina - to powinno usprawnic przebieg ligi. Nie kazdemu pasuje zasiasc do gry w tym samym czasie (rozne obowiazki) a gdy wiadomo kto z kim i kiedy to bedzie sprawniej.Nie moze byc tak ze wszyscy czekaja az 2 graczy spotka sie online i zagra 2 mecze, terminarz moze to usprawnic. Ja najczesciej jestem dostepny 21-22, prawie codziennie, wiec nie powinno byc problemu z meczami.
 

pysio78

New member
Prace nad porządkiem w lidze i jakiś zobrazowaniem tego są w toku ale to faza początkowa.
Wrócę z delegacji w poniedziałek to będę działał dalej. Na razie nie ma mnie przy PS3 więc rozumiecie.
 

Peek

New member
Bez reklam
Terminarz musi być, bo szanse aby każdy z każdym rozegrał po 2 mecze są jak jeden do miliona. Zwłaszcza, że kilku panów jeszcze w ogóle nie widziałem online (ale mecze grają więc się jakos nie zgrywamy) a saron79 nie reaguje na zaproszenia.
 

tomek_fcb

New member
MI się z nim udało rozegrać pełne dwa mecze, więc nie wiem czemu Wam się to nie udaje. Fakt faktem pisałem kilka PW na psn nawet jak był dostępny nie raczył odpisać ;/ weird...
 

mg30906

New member
no i nie wiadomo czemu udalo sia nam polaczyc z Gadulinho i to za pierwszym razem , porazka 5:2 , strzelil Messim takiego
gola jakiego jeszcze nie widzialem chyba z 35-40 metrow i to od spojenia ..:blagam:

pzdr
 
Do góry