Fifa 09

slewers

New member
Witam
Czy jest możliwość zmiany komentarza w fifie 09, ponieważ całe menu mam po polsku a komentarz w czasie meczu jest francuski?
Czy to normalne, że bramkarz biega czasami po boisku a nie stoi w bramce, straciłem już przez to kilka goli.
Pozdrawiam
 

avzi

New member
Jeśli chodzi o francuski komentarz, miałem to samo. Dzieje się tak, jeśli przy pierwszym uruchomieniu gry omyłkowo klikniesz na francuską flagę. Wtedy komentarz w tym języku jest ustawiany na stałe.
Musisz odinstalować i ponownie zainstalować grę, oczywiście klikając na polską flagę przy pierwszym uruchomieniu.
 

k0val

New member
ja mam pytanie czy wiecie co zrobić żeby od razu wybierało mi wersje polską bo jak włączam grę to muszę ustawiać język za każdym razem wybierając poszczególną flagę
 

darek1165

New member
ostatnio na PS store zauważyłem paczki z komentarzami i jest tam nawet polski komentarz i zastanawiam się czy nie kupić sobie angielskiej fify 09 a potem ściągnąć sobie polską paczke z komentarzami. czy to będzie działać i czy będzie spolszczona gra także w menu??
z góry dzięki
 

WoJoW

New member
slewers napisał:
Czy to normalne, że bramkarz biega czasami po boisku a nie stoi w bramce, straciłem już przez to kilka goli.
Pozdrawiam
Raczej nie jest to normalne. Może trzymasz czasami wciśnięty trójkąt (gdy nie masz piłki), który powoduje wyjście bramkarza w stronę piłki? Bramkarz sam czasami wychodzi, ale tylko pod koniec meczu, kiedy masz np. rożny w ostatniej akcji, tak jak w normalnej piłce.
 

Danus1

New member
Problem z grą w sieci w FIFA09 Witam, mam pytanie czy osobom które grają w sieci w FIFE09 podczas grania meczy często przerywa połączenie? Czy jest to wina serwerów EA bo raczej mojego Neta nie. Neta mam 1 MB a konsolka łączy się przez WIFI. Rzadko się zdarza, ze zagram cały mecz, cały czas wywala mnie z serwera. Myślałem, że to wina WIFI, zmieniłem na kabel i dzieje się to samo. Czy ktoś wie o co chodzi??
Pozdrawiam
 

Danus1

New member
Kiedy u ciebie pojawiał się ten problem twoim dostawcą było Multimedia? Bo moim właśnie jest Multimedia. Jeśli tak to lipa. Jak ma być tak cały czas to walne głową w mur. Niedawno podpisałem nową umowę na dwa lata na 6MB internet. Chyba że jak zwiększy się transfer to problem zniknie. Nie wiem.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Wczoraj były jakieś problemy z serwerami EA z tego co wiem. Po za tym to nie wiem czy będzie się dało grać w FIFE 09 przez neta odkąd wydali edycję na ten rok ?
 

k0val

New member
gadulinho napisał:
Wczoraj były jakieś problemy z serwerami EA z tego co wiem. Po za tym to nie wiem czy będzie się dało grać w FIFE 09 przez neta odkąd wydali edycję na ten rok ?
będzie można ostatnio czytałem że wyłączali serwery dopiero od fify 2002 :D

Kiedy u ciebie pojawiał się ten problem twoim dostawcą było Multimedia? Bo moim właśnie jest Multimedia. Jeśli tak to lipa. Jak ma być tak cały czas to walne głową w mur. Niedawno podpisałem nową umowę na dwa lata na 6MB internet. Chyba że jak zwiększy się transfer to problem zniknie. Nie wiem.
też tak myślałem i wziąłem kiedyś większą prędkość niestety nic to nie dało internet nadal się wieszał w grach online i gubił pakiety ,dzwoniłem na infolinie nie potrafili mi odpowiedzieć i mówili że wszystko ok...na pewnym forum zebrała się sporo rzesza ludzi którzy mieli identyczny problem.Każdy sadził joby na MM jak się okazało jedynym wyjściem była zmiana dostawcy... U mnie problem ustał po pół roku jak wziąłem internet razem z telefonem od nich wraz z nowym modemem.Jak dla mnie jeśli można to należy się trzymać jak najdalej od Multimedi ,jest to strasznie amatorska i bezsensowna firma zupełnie nie dbająca o klienta i dojąca z niego tylko kasę.Ja niestety nie mam innej opcji i muszę się z nimi męczyć... wystarczy także popatrzeć na wątek o telewizji"cyfrowej" od nich na tym forum :???: http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13033&page=330
 
Ostatnia edycja:

Danus1

New member
Teraz mam pytanie, może ktoś się orientuje. Jeśli od 1 listopada dalej będzie się wieszał net czy mogę zerwać umowę? Bo przecież jest to produkt jakby to powiedzieć wadliwy i wybrakowany i może być to podstawa do zerwania umowy bez żadnych konsekwencji.
 

Danus1

New member
1 Listopada ponieważ od tego dnia będę miał 6 zamiast 1 MB łącze. Jeśli dalej nie będę mógł pograć w FIFE na necie i jak mówicie jest to wina MM to chyba moge zerwać umowę(usługa wadliwa, wybrakowana itp). Co z tego że stronki mi chulają skoro to na czym mi teraz najbardziej zależy jeśli chodzi o neta to bezproblemowe granie w FIFE. Od tygodnia nie mogę rozegrać żadnego meczu. Wywala mnie zaraz po pierwszym gwizdku.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Próbowałeś grać w inną grę on-line?
Raczej wątpię żeby Ci odpuścili bo nie możesz pokopać wirtualnej piłki.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Może niech kolega sprawdzi np. pinga do Onetu i tutaj zapoda średnią z 10 zapytań.

Kod:
ping -n 10 onet.pl

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry