Ferguson HF 8900HD a Polsat Sport HD ???

panedi

New member
Witam
Posiadam 8900 HD oraz kartę cyfry+. Mam pytanie czy istnieje możliwosc odbioru programu Polsat Sport HD na tym dekoderze. Jeśli tak, to jaki moduł CAM muszę zakupić podpisując umowę z CP. I czy będzie to miało jakiś negatywny wpływ na odbiór Cyfry+ jeśli będę miał włożone obie karty do dekodera. W jaki sposób dekoder będzie wiedział, z której karty korzystać jeśli na CP i C+ mamy powtarzjące się programy. Jeśli to wszystko jest możliwe to skąd wybrać te powtarzjące się programy (np TVN itp.) - z Polsatu czy Cyfy+ (co ma lepszą jakość) ???????? pozdrawiam
 

klolik

New member
Na obecnie sprzedawanym module CAM od CP nie uświadczysz nic w HD. To dopiero przyszłość.
Na pozostałe pytania niech lepiej wypowiedzą się właściciele tego sprzętu.
A co ma lepszą jakość to ocenisz sam porównując już u siebie kanały z obu ofert. To Ty będziesz to oglądał.
 

mystic

New member
Aby HD Polsatu śmigało na fergusonie, Polsat musiał by wypuścić nowe moduły z nagra 3. Jeśli platforma chce pozyskać nowych abo, to powinna wziąć to pod uwagę jeszcze przed mistrzostwani europy, które odbędą się w czerwcu.
Tak poza tematem, to jakość kanałów sportowych Polsat Sport i Polsat Sport Extra jest bardzo dobra i w SD chyba więcej nie da się zrobić.
EDIT:

Plotka mówi, że Polsat wprowadzi do sprzedaży moduły gotowe na HD już w kwietniu, zobaczymy.


@mystic. Zrozumiałbym nowego na forum. Aleciebie? Cytowac siebie samego? :hmm:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lepp

New member
Bez reklam
Też pytałem, gdzieniegdzie i wychodzi na to, że tżeba poczekać na nowe moduły. Straszny mam apetyt na mistrzostwa w HD.
 
Do góry