Ferguson HF 8900 HD i tvn

GRYPHON

New member
Witam
Pomóżcie proszę ...:blagam:
mam problem - od 15 czerwca tvn zmienił nadawanie programów na Canal+ , przeszukałem ponownie kanały i pokazuje się napis brak uprawnień , wiec wgrałem ostatnią aktualizacje zw strony Fergusona ale też nic (ma ona datę z marca br. ) .
I teraz jest tak że nie za bardzo wiem ( krok po kroku ) co zrobić , aby mieć na powrót kanały tvn
 

GRYPHON

New member
Witam
Pomóżcie proszę ...:blagam:
mam problem - od 15 czerwca tvn zmienił nadawanie programów na Canal+ , przeszukałem ponownie kanały i pokazuje się napis brak uprawnień , wiec wgrałem ostatnią aktualizacje zw strony Fergusona ale też nic (ma ona datę z marca br. ) .
I teraz jest tak że nie za bardzo wiem ( krok po kroku ) co zrobić , aby mieć na powrót kanały tvn

Witam ponownie
za pomocą technika z ICA Cyfry pozmieniałem kilka parametrów w ustawieniach wyszukiwania ręcznego ... i działa
 

izaczynski

New member
udało mi sie to zrobic samemu w hf 8900
1. najlepiej zrobic skanowanie automatyczne przeszukiwanie
2. niestety fec sie zmienil z 3/4 na 5/6 i nie zmienia sie to automatycznie i tvn nadal nie dziala
2a. wejdz na tvn
3. wejdz na reczne przeszukiwanie i zmien CODE RATE na 5/6. nacisnik ok. powinno byc ok
4 mozna rowniez to zrobic od pkt 3. wtedy trzeba wpisac ustawienia tvn-u ponizsze:
tvn
tp. 10
częstotliwość: 11,393 GHz
polaryzacja: V (pionowa)
Symbol Rate: 27500 ksps
FEC: 5/6 (do 15 czerwca: 3/4)
 
Ostatnia edycja:
Do góry