Ferguson FBOX ATV

mufex

New member
W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@ferguson.pl lub drogą pocztową na adres ul. Dworska 1, 61-619 Poznań .

Ja wysylalem na Dworska. Odpowiedzi brak, a minal juz tydzien.
 

prezes440

New member
zrobiłem aktualizację NORMAL (9.01.2020) i Netflix mi nadal nie działa! Oczywiście mówie o tej wersji tabletowej, ktora pojawiła się po aktualizacji.
Czy trzeba ściągnąć jakąś inna wersję, żeby działało chociaz w wersji androida/ tableta?
 

mufex

New member
zrobiłem aktualizację NORMAL (9.01.2020) i Netflix mi nadal nie działa! Oczywiście mówie o tej wersji tabletowej, ktora pojawiła się po aktualizacji.
Czy trzeba ściągnąć jakąś inna wersję, żeby działało chociaz w wersji androida/ tableta?

Zrób FULL reinstalke ale i tak szkoda oczu ogladajac netflixa na duzym tv.
 

larkHD

New member
Witam, czy ktoś może mi dać linka do tej wersji tabletowej Netflix, która ma niby działać na fergusonie? Ja na szczęście mam tego pilota air mouse.
 

bond69

New member
@larkHD zainstaluj sobie Netflix 6.26.1 build 15 31696.apk z aptoide tv.
To wersja netflix z obsługą za pomocą myszki, która jeszcze działa na fbox atv. Oczywiście masz świadomość, że w tej wersji brak 4k i full hd.
 

paw.goscicki

New member
Otrzymałem dzisiaj informacje od sprzedawcy do którego złożyłem reklamację z tytułu rękojmy, że mój fbox wrócił z serwisu Fergusona i zgłoszona wada jest naprawiona. Ciekawe czy faktycznie Ferguson uporał się z problemem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

mufex

New member
Otrzymałem dzisiaj informacje od sprzedawcy do którego złożyłem reklamację z tytułu rękojmy, że mój fbox wrócił z serwisu Fergusona i zgłoszona wada jest naprawiona. Ciekawe czy faktycznie Ferguson uporał się z problemem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Napisz sprzedawcy zeby sprawdzil czy netflix dziala w fullhd/4k. Bo jak nie dziala to odsylasz znowu.
 

lewyytm

New member
Ja np. w swojej rękojmi napisałem że kupowałem produkt który obsługiwał w rozdzielczości 4K natomiast teraz jest dostępny jedynie 720p oraz obsługa myszką, która notabene nie jest częścią zestawu.

@paw.goscicki :wysyłałeś do Kościanu czy do głównej siedziby?
 

rafmik

Member
Otrzymałem dzisiaj informacje od sprzedawcy do którego złożyłem reklamację z tytułu rękojmy, że mój fbox wrócił z serwisu Fergusona i zgłoszona wada jest naprawiona. Ciekawe czy faktycznie Ferguson uporał się z problemem.



To w sumie plus dla Ciebie już :)
Jak dostaniesz boxa, sprawdzasz czy działa Netflix 4K i jak nie wysyłasz drugi raz z info że niegodność z umową nie została usunięta, produkt nadal nie zapewnia obsługi NF 4K.
A ponieważ wtedy jest już druga reklamacja z tytułu rękojmi (a wada jest istota, co trzeba ładnie opisać) to masz już ustawowe prawo do odstąpienia od umowy zakupu.

Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że będzie się trzeba trochę ze sprzedawcą "poboksować", ale wystarczy postawić na swoim i sprawa powinna być zakończona pozytywnie.
 

marekjoz

New member
W nawiązaniu do ostatnich wpisów na forum chciałbym podzielić się z Wami historią, która mnie dzisiaj spotkała. Do domu wróciłem nieco później, niż zwykle. Nieco bardziej zmęczony. Kolacja, wiadomości w tv z info o koronawirusie i zatargiem w kwestii sądownictwa z UE. Dość szybko przyszło opamiętanie i pomysł, żeby przełączyć się gdzieś w okolice netflixa. Source -> HDMI1 -> Netflix -> Najnowsze... Coś przejrzałem, znudziłem się, wróciłem do menu. HBO -> Ostatnio dodane, coś włączyłem, popatrzyłem i... wtedy do mnie dotarło! Jak to? To wszystko działa? Bez problemów w AndroidTV? Bez konieczności obsługi myszki? ALE JAK???? Naprawili w końcu? Samo się zaktualizowało? Nawet o tym nie wiem????

Ech... matoł ze mnie - pomyślałem, gdy wzrok padł na pomarańczowe pudełko leżące w kącie po Mi BOX. No tak. Nie powinienem się dziwić....
 

slawko_23

New member
Bez reklam
@marekjoz tak szczęśliwi są posiadacze mi boxa, ale pierwsze wpisy o fergusonie maja już dwa lata, a dwa lata w tej branży to prawie wieczność. Wtedy to było fajne urządzenie, które nadal mimo braku NF ma swoje plusy, zreszta 2 lata temu abonament NF to nie była rzecz Dwa lata temu xiaomi to była egzotyka, dostępna gdzieś daleko, daleko. Trzymam kciuki za posiadaczy f boxów, aby skutecznie reklamowali swoje pudełka.
 

larkHD

New member
Niestety ta wersja Netflixa (6.26.1 build 15 31696) u mnie nie działa. System niedawno aktualizowany do najnowszej wersji. U was rzeczywiście nadal to działa? Bo u mnie nie działa ani najnowsza wersja, ani ta, ani też netflix przez przeglądarkę.
 

paw.goscicki

New member
@lewytym. Oddawałem fboxa do sklepu w którym go kupiłem (eltrox.pl), który sam wysłał go do fergusona

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

prezes440

New member
Niestety ta wersja Netflixa (6.26.1 build 15 31696) u mnie nie działa. System niedawno aktualizowany do najnowszej wersji. U was rzeczywiście nadal to działa? Bo u mnie nie działa ani najnowsza wersja, ani ta, ani też netflix przez przeglądarkę.

Tak ta wersja działa, wczoraj ją zainstalowałem. Nawet przy aktualizacji NORMAL a nie FULL, bo taką robiłem. Obsługa oczywiście myszką lub PilotAir.
 

prezes440

New member
W nawiązaniu do ostatnich wpisów na forum chciałbym podzielić się z Wami historią, która mnie dzisiaj spotkała. Do domu wróciłem nieco później, niż zwykle. Nieco bardziej zmęczony. Kolacja, wiadomości w tv z info o koronawirusie i zatargiem w kwestii sądownictwa z UE. Dość szybko przyszło opamiętanie i pomysł, żeby przełączyć się gdzieś w okolice netflixa. Source -> HDMI1 -> Netflix -> Najnowsze... Coś przejrzałem, znudziłem się, wróciłem do menu. HBO -> Ostatnio dodane, coś włączyłem, popatrzyłem i... wtedy do mnie dotarło! Jak to? To wszystko działa? Bez problemów w AndroidTV? Bez konieczności obsługi myszki? ALE JAK???? Naprawili w końcu? Samo się zaktualizowało? Nawet o tym nie wiem????

Ech... matoł ze mnie - pomyślałem, gdy wzrok padł na pomarańczowe pudełko leżące w kącie po Mi BOX. No tak. Nie powinienem się dziwić....

Powiem Ci stary, że powinieneś książki pisać:) Nieźle tworzyłeś napięcie:mrgreen:
 
Do góry