Ferguson FBOX ATV

Robik99

Member
Próba uruchomienia Netflixa przez przeglądarkę Chrome również nieudana.
Ktoś pisał na costa.info.pl, że działa mu na poprzednim firmware 20191217 wersja 6.26 z AptoideTV, próbowałem również tego, kod błędu 9 :blagam:
 

dewo

New member
Z aplikacją Netflix pod androida dodaną z najnowszą aktualizacją, także robi się problem. Przy próbie załączenia filmu wywala aplikację. Ogolnie mają problem z Netflixem, pod każdą aplikacją.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
U mnie ta "dodatkowa" apka Netflixa działa, ciekawe jak długo. Jednak jakość chyba max 480p. No i obsługa katastrofa, ja na szczęście mam pilot SR400, ale kto nie ma to współczuje.
 

dewo

New member
U mnie ta "dodatkowa" apka Netflixa działa, ciekawe jak długo. Jednak jakość chyba max 480p. No i obsługa katastrofa, ja na szczęście mam pilot SR400, ale kto nie ma to współczuje.

U mnie działała do wczoraj, dzisiaj jest problem. Ipla, Player TVN , itp działają bez problemu, Netflix wywala po włączeniu większości filmów.
 

matijas

New member
Przed chwilą sprawdzałem i działa u mnie wersja 6.26.1 build 1531696, wczoraj wyskoczył jakiś błąd ale po restarcie urządzenia jest ok. Może blokują co się da [emoji3525]
 

rafmik

Member
Od siebie dodam, że tak chyba wygląda zarządzanie ryzykiem. Przy braku odpowiedzialności za niewywiązanie się z deklaracji producenta tym razem to ryzyko przerzucane jest na konsumenta


Prawo nie przewiduje czegoś takiego jak "przerzucenie ryzyka na konsumenta". Reklamacja z tytułu rękojmi u sprzedawcy powinna załatwić sprawę (oczywiście trzeba mieć dowodu na to, że przy zakupie reklamowali boxa jako działającego z NF (zrzut ekranu sklepu, zrzut ekranu strony www producenta).
Plus trzeba się liczyć z tym, że trzeba się będzie ze sprzedawcą trochę boboksować. Ale tutaj pomocą służy Biuro Rzecznika Praw Konsumenta (dostępne w każdym urzędzie miejskim/powiatowym).
 

robert4you

New member
Mój oddany do Media Markt. Dzisiaj dostałem SMS że wysłali do serwisu zewnętrznego. Zobaczymy co będzie dalej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

resmiki

New member
FBox jako sprzęt jest OK, ale soft stacza się po równi pochyłej. Czy można na nim zainstalować jako głowny i jedyny system linuxa ? Moze byc Debian bez GUI, ten który obecnie jest jako drugi.
Jeżeli tak to jak ?
 

sd222

New member
Mam fboxa rok, przez ten czas działał bezbłędnie. Po ostatniej aktualizacji nie da rady oglądać playera, ipli (ktoś już wcześniej o tym pisał). Zna ktoś na to jakiś sposób?
 

dewo

New member
Ktoś się kontaktował z fergusonem?
ogarną netflixa 4K czy lipa w ogóle?

Powiadomili mnie, że pracują nad nowym oprogramowaniem. A ile w tym prawdy, to się okaże.
Ja takze nie mialem wczesniej problemu z Fergusonem ATV. Aż do tego momentu.
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Powiadomili mnie, że pracują nad nowym oprogramowaniem. A ile w tym prawdy, to się okaże.
Ja takze nie mialem wczesniej problemu z Fergusonem ATV. Aż do tego momentu.


Dzięki za info, oby nie robili go od podstaw jak ktoś wcześniej pisał...
A kiedy się kontaktowałeś?


Wszystkie pliki targa fajnie, problemów większych nie było.
Ale bez netflixa 4K będę szukał czegoś nowego, przez www oglądam w tej chwili, ale nie po to człowiek kupuje projektor 4K aby ogladać w marnej jakości :/


Nvidia Shield to jest w postaci takiej tuby jakby? czy jeszcze inne nowe są?

te starsze pamiętam inaczej wyglądały
 

poll85

New member
Dzięki za info, oby nie robili go od podstaw jak ktoś wcześniej pisał...
A kiedy się kontaktowałeś?


Wszystkie pliki targa fajnie, problemów większych nie było.
Ale bez netflixa 4K będę szukał czegoś nowego, przez www oglądam w tej chwili, ale nie po to człowiek kupuje projektor 4K aby ogladać w marnej jakości :/


Nvidia Shield to jest w postaci takiej tuby jakby? czy jeszcze inne nowe są?

te starsze pamiętam inaczej wyglądały

Jest tuba (troche slabsza wersja) i konsola ktora posiada 8gb dysku i 1gb ramu wiecej oraz usb ktore jak dla mnie jest zbedne. Mam tube i jestem mega zadowolony.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Jest tuba (troche slabsza wersja) i konsola ktora posiada 8gb dysku i 1gb ramu wiecej oraz usb ktore jak dla mnie jest zbedne. Mam tube i jestem mega zadowolony.

To "tuba" ma 2GB RAM DDR3 i dysk 8GB. Nvidia Shiled TV Pro 2019 ma 3GB DDR4 i dysk 16GB, czyli tak samo jak NVIDIA SHILED TV 2017 (nie Pro).
 
Do góry