Ferguson ARIVA HDPlayer 110 vs. ASUS Digital Media Player O!Play HDP-R1

devilll

New member
Witam, chciałbym was prosić o pomoc i porady. Zamierzam sobie zakupić któryś z tych dysków multimedialnych HD, lecz nie wiem, który jest lepszy.

Z tego co czytałem w opisach wyżej wymienionych produktów, oba dyski świetnie się sprawują. Odtwarzają praktycznie wszystko ze świetną jakością obrazu. No ale chcę się jeszcze upewnić dlatego pytam was.

A i czytając o ASUSIE O! Play podobno nie czyta napisów w formacie TXT. oraz POLSKIEJ CZCIONKI (na tym też by mi zależało). Leczna komputroniku jakiś gość dał komentarz , w którym napisał , że bez problemu czyta polską czcionkę, więc jak to jest w końcu ? Czyta czy nie ?

Ferguson wiem , że czyta polską czcionkę, ale nie wiem czy jakościowo jest lepszy od ASUSA, tak więc bardzo bym was prosił abyście mi doradzili. Z góry dziękuję.
 

Lendziu

New member
To nie są dyski lecz odtwarzacze HD.. Oczywiście możesz podłączyć dysk przenośny, USB itp.
Co do specyfikacji technicznej to nie znam się na tym.
 

morzin123

New member
A i czytając o ASUSIE O! Play podobno nie czyta napisów w formacie TXT. oraz POLSKIEJ CZCIONKI


A własnie że Asus czyta .txt, a co do polskich znaków to też czyta wczoraj oglądałem film z napisami i czytało wszytkie luxx.

Ja jednak poleciłbym Ci brać Asusa. Dużo więcej ludzi go ma, większe zaplecze programistyczne, ładniejszy design, fajny pilot, czyta wszystko co i ferguson, troszke odniego droższy, ale zapewniam, że warto.
 
Do góry