Ferguson Ariva HD Combo - kilka problemów

Szemot

New member
Zakupiłem miesiąc temu Ferguson Ariva HD Combo i uzywam na nim Cyfrę+ Miltiroom. Mam kilka problemów i moze komuś uda się jakieśrozwiązać

1. Nie działa mi funkcja TimeShift. W opcjach ustawiona opcja jest włączona i powinna nagywa 3h materiału. Pendrive ma możliwośc zapisu większą nioż wymagane 8MB i nic nie działa. Nagrać mogę z RECa ale zastopowac czy cofnąć od tak nie mogę.

2. Nagrania działają poprawie tylko na odtwarzaczu. Gdy odpalę na PC to co kilka sekund pojawiająsie zakłucenia filmu.

3. Nie mogę zmienić kolejności kanałów. MOgę zmienić jedynie kolejnośc ich wyświetlania czyli przykłądowo jesli C+ chcę aby nie wyświetlałsię 20 z kolei tylko trzeci to przesuwam go żeby był zaraz po TVP1 i TVP2 i faktycznie naciskając następny kanał to jest TVP1, TVP2 i C+. Ale jesli nacisnę kanał 3 na pilocie to nadal jest tam TVP Info a C+ nadal jest po 20. Jak zrobić żeby rzeczywiście poprzesuwać kanały?

4. Gdy włącze oryginalny dźwięk np na C+ to napisy zwykle nie działają. Albo wyświetlają się co któreś albo na ułamek sekundy albo wogóle się nie wyświetlają.

5. Zdarza sie, ze niektóe kanały nie działają i wyświetla się info, że kanał zakodowany albo wogole bez informacji. Gdy przełoże moja kartę do innego dekodera (pace HD z Cyfry) to działa. A jak przełoże kartę z drugiego dekodera do mnie to nie działa. A potem po jakimś czasie znów ok.

Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry