FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

ReadOnly

New member
Znalazlem tylko pytanie, ale brak odpowiedzi na nie, wiec ponawiam:
- czy ten odtwarzacz odtwarza filmy 3D SDS / HSDS ?
- jaka jest roznica miedzy hdmi 1.3 a 1.4 w kontekscie filmow 3d ?
 

klm7

New member
Kolego gemi tu masz fajną zabawkę z przystępną cenę
ferguson zakończył sprzedaż i wsparcie arivy a te ceny w euro trochę porażają szczególnie tego WD TV Live Hub
 

pajda106

New member
Witam wszystkich serdecznie:D. Niestety mam mały problem z softem DXtreme i Evolve :(. Po wgraniu nie działają mi poprawnie stare listy odtwarzania stworzone na oryginalnym oprogramowaniu od Ferdka (v9.5.34_r5916_beta) zamiast listy plików mp3 mam listę folderów, które wybrałem. A przy próbie stworzenia listy na nowym sofcie mam dokładnie ta samą sytuację. W starym sofcie po wybraniu listy folderów automatycznie tworzyła mi się lista plików mp3, które się w nich znajdują. Pozostałe funkcje działają bardzo dobrze i obydwa FW wydają się stabilne. Dzisiaj po pracy spróbuję jeszcze wgrac Astone oraz orginalnego FW i sprawdze jak to działa. Spotkaliście się może z takim problemem, może ktoś zna przyczynę lub rozwiązanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam:).

Spodkał się ktoś z was z tym problemem? Powróciłm do oginalnego FW (r5916) i wszystko wrócilo do normy. Sprawdźcie proszę czy macie też taki problem, a może u was jest o.k. Spędza mi to sen z powiek:evil:.
 

gemi

New member
Kolego gemi tu masz fajną zabawkę z przystępną cenę
ferguson zakończył sprzedaż i wsparcie arivy a te ceny w euro trochę porażają szczególnie tego WD TV Live Hub

Ceny może i porażają, ale się tak składa, że akurat do euro mam bony :D. Aby kupić gdzie indziej musiał bym już z własnej kieszeni wykładać i na siłę coś innego w euro kupować. Taka zależność..

Manta wyda się być bardzo podobną zabawką do tego fergusona. Czas coś więcej poczytać.

A tak na marginesie. Co byście wybrali, jeśli mieli byście kupować tylko i wyłącznie w euro? Pomijając Dune HD Duo które u nich kosztuje ponad 1100zł... Tu macie linka do spisu - Odtwarzacze multimedialne w RTV EURO AGD. Mam nadzieje, że nie dostane za to po głowie :D
Podstawa, to musi mieć dysk lub miejsce na dysk. Ma robić za sieciowy magazyn multimediów i odtwarzacz w pierwszej kolejności. Następnie dostęp zdalny (www/ftp), torrenty itp. Host usb 3.0 też bardzo przydatna rzecz, a nie wszystkie to mają ;/ Dekoder DVBT mnie akurat nie potrzebny. Podobnie serwisy www.. od tego mam komputer 2 metry dalej.

Ps. Sorry, że trochę offtop, ale już nie chce ciągnąć dyskusji w innym temacie, skoro ją tu zacząłem.
 

janusz58

New member
Witam
Niestety plik z tego linku nie działa (narzedzia do dekompresji tez nie otwieraja go) mozesz napisać skad mozna pobrac taki firmware bo ftp evolve jest dostepna ostatnia wersja 9.5.43 r 7277 z data 19 styczen 2011
 

biopal123

New member
Ten soft juz jest przerobiony i odrazU wgrywa do Arivy poprzez wcisniecie tylnego przycisku.Jest to nowy soft z kwietnia.Jest dodatkowa wersja Yotube oraz jakis serwis TVN jak i Interia TV, Wp.TV oraz TVP ,ale ostatnio przynajmniej u mnie materialy tam sie nie wczytuja. Sa tez Czeskie serwisy i chodza u mnie dobrze.
 

kafula

New member
Ten soft juz jest przerobiony i odrazu wgrywa do Arivy poprzez wcisniecie tylnego przycisku.Jest to nowy soft z kwietnia.Jest dodatkowa wersja Yotube oraz jakis serwis TVN jak i Interia TV, Wp.TV oraz TVP ,ale ostatnio przynajmniej u mnie materialy tam sie nie wczytuja. Sa tez Czeskie serwisy i chodza u mnie dobrze.

Wrzuciłem ale wyskakuje mi ekran ariva i stop, nie idzie dalej. Jakieś propozycje ;)
 

janusz58

New member
udało mi sie w koncu sciagnac ten soft i chodzi nawet poprawnie; nie działają tylko serwisy: youtube ( za wyjatkiem xl) polskie czeskie itd: przy próbie otwarcia jakiegokolwiek materiału wyskakuje komunikat wczytywanie nieudane
 

biopal123

New member
udało mi sie w koncu sciagnac ten soft i chodzi nawet poprawnie; nie działają tylko serwisy: youtube ( za wyjatkiem xl) polskie czeskie itd: przy próbie otwarcia jakiegokolwiek materiału wyskakuje komunikat wczytywanie nieudane
Hym u mnie ostatnio tez polskie serwisy wcale nie dzialaja i Yotube bez xl ,wczesniej raz wczytywalo a raz niewczytywalo,a Czeskie u mnie ostatio zawsze sie wczytuja.
 

smiglon

New member
Czy ma może ktoś inny link do tego pliku ? Za każdym razem jak chcę pobrać to wyskakuja jakies reklamy i nie ma linku do właściwego pliku....
Albo cos źle robię.......
 

pawto

New member
evolve na Arivie 310

Mam soft Evolve na Arivie 310. Dla mnie działa dobrze - napisy są białe (problem był z oryginalnym softem).
Znalazłem świeży soft do Evolve - na ftp.evolve.cz z czerwca evolve_blade_dualcorder_hd_v9.5.43.r8631.rar

Czy zadziała na Arivie 310 ?
Do Arivy 310 można było dostać się przez telnet - Putty (root - bez hasła), a jak to zrobić do softu Evolve - jakoś nie mogę.
No i spróbójcie z przeglądarki \\IP Arivy:1024 - można obsługiwać Arive przez przeglądarkę.
Mi udało się z telefomu a androidem - fajna możliwość.
 
Ostatnia edycja:

zukkiller

New member
Czy mógł by ktoś zrobić ponowny upload evolve blade dualcorder hd 9.5.43 r8359 ,2012.05.04 bo linki nie działają, bym był bardzo wdzięczny....
 
Do góry