FERGUSON ARIVA 310 HDPlayer

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A choćby Logitech Harmony 300 - tani, bez problemu można zaprogramować wszystkie funkcje (sam używam i jestem zadowolony). Minus to obsługa do 4 urządzeń.
 

kafula

New member
Ja planuje Logitech Harmony 650 bo mam na stole już 5szt. może któryś z kolegów używa? warto? mam TV i kino-domowe LG, arive i n-ke.
Czy ten pilot obsłuży gniazdka na pilota czy tylko IR?
 

biopal123

New member
Ja jestem właśnie po niedawnej modyfikacji i wgraniu do Arivy softu Evolve Blade. Myślałem początkowo że nie da się skompresować bo długo coś w miejscu stało ,ale potem ruszyło i skompresowało do 116 MB.Początkowe wrażenia mam bardzo pozytywne,sprzęcik chodzi jakby szybciej bez zacięć ,do tego wygląd menu całkiem ładny nie odstający od menu Arivy. Dodatkowo zyskałem dostęp do aplikacji TVP,TVN,Wp tv,Interia tv,a także czeskich.Dzięki klm7 :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
do tanich nie należy ok.100 zł,

Zależy jak na to patrzeć. Mi udało się go kupić za 89zł. Wcześniej kupiłem dwa piloty naprawdę tanie z marketu, które.....wyrzuciłem na śmietnik. Logitech jest autentycznie wszechstronny i uniwersalny. Brakujące funkcje zawsze można "dograć" z oryginalnego pilota. Przy problemach darmowe (chyba przez trzy miesiące) wsparcie ze strony producenta. Ja skorzystałem - bo miałem problem z czasem włączenia amplitunera- szybko i fachowo uzyskałem pomoc.

Także niekiedy warto zapłacić ciut więcej za porządny produkt i mieć spokój na długie lata!
 

babus

Member
Dzięki biopal123 za soft. Działa i wydaje się stabilniejszy od softu ferdka. Ciekawsze kolory menu i ikonek. Podoba mi się menu regulacji napisów, o wiele czytelniejsze i kolorowe. Chociaż sama czcionka napisów trochę inna.
Pozdro.
 

biopal123

New member
Dzięki biopal123 za soft. Działa i wydaje się stabilniejszy od softu ferdka. Ciekawsze kolory menu i ikonek. Podoba mi się menu regulacji napisów, o wiele czytelniejsze i kolorowe. Chociaż sama czcionka napisów trochę inna.
Pozdro.
niema sprawy:),ale największa zasługa w tym kolegi klm7,który podał przepis :)
 

pajda106

New member
Witam wszystkich serdecznie:D. Niestety mam mały problem z softem DXtreme i Evolve :(. Po wgraniu nie działają mi poprawnie stare listy odtwarzania stworzone na oryginalnym oprogramowaniu od Ferdka (v9.5.34_r5916_beta) zamiast listy plików mp3 mam listę folderów, które wybrałem. A przy próbie stworzenia listy na nowym sofcie mam dokładnie ta samą sytuację. W starym sofcie po wybraniu listy folderów automatycznie tworzyła mi się lista plików mp3, które się w nich znajdują. Pozostałe funkcje działają bardzo dobrze i obydwa FW wydają się stabilne. Dzisiaj po pracy spróbuję jeszcze wgrac Astone oraz orginalnego FW i sprawdze jak to działa. Spotkaliście się może z takim problemem, może ktoś zna przyczynę lub rozwiązanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam:).
 

gemi

New member
Witam,

Zamierzam kupić odtwarzacz multimedialny z funkcją dysku sieciowego, ftp, obsługą przez www, możliwością pobierania torrentów. Na WiFi mi nie zależy, ale miłym dodatkiem była by obsługa BD-3D.

Warunek. Musi być dostępny w sieci sklepów euro :D. Nie wklejam linku bo nie wiem czy to dozwolone :). Dla ułatwienia podam ścieżkę w menu z odtwarzaczami TV i RTV ->BR, DV, Nagrywanie -> Odtwarzacze multimedialne.

Na tą chwile po przeczytaniu kilku wątków (wyrywkowo) moimi faworytami są
- WD TV Live Hub 1TB (choć cena trochę odstrasza)
- Ferguson Ariva HDplayer 310

Czy biorąc pod uwagę kwestie podmiany softu w cenie Arivy 310 znajdę coś lepszego? Nawet pomijając sklep euro... No i jak się Ariva ma do wyżej wymienionego Live Hub.

Przez chwilę byłem też zainteresowany Xtreamerem SideWinder 3, ale brak sprzętu w sieci euro, bezużyteczny niemal Android i problemy z tym odtwarzaczem użytkowników trochę odstraszają.

Poradźcie co zrobić? Brać Arive czy szukać na rynku czegoś innego? A może opłaca się dać 300zł więcej i kupić WD Live Hub? W sumie to niewiele mniej kosztuje dysk 1tb.
Przyznam, że dla mnie Ariva ma wszystko czego bym potrzebował. Poza odtwarzaniem BR-3D :(.
 
Do góry